Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 40 felettiek akik tiniket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felettiek akik tiniket kedveltek most is találtok?

Figyelt kérdés
Inkább tinik jönnek be de féleg hogy majd ha 40 esetleg 50 felett leszek nem fogok találni tiniket. Mennyire nehéz nektek? Privibe is jöhet válasz. Vagy ahogy telnek az évek a korosztály is változott nektek ami bejön?
2020. júl. 25. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggódj. sok olyan fiatal van,akiknek az idősebb korosztály jön be. Ha külső , belső rendben van, nem lesz mitől félned
2020. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

A tini 18 év alatti.

40 körül jobb, ha nem folytatsz pedofil-határos viszonyokat.

2020. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14 felett nem tilos de amúgy ha má alkoholt vehet meg vezethet akkor ugyan hagy döntse má el egy 17 v 19 éves akar-e velem lenni majd. Nem értem meg sose ezt. Ha egy másik 16 éves dugja meg az rendben van attól nem lesz baja de ha egy 50es akkor igen? Mi lesz más? Az hogy esetleg a tini nem figyel rá de a másik igen? Eskü nem kötekedek csak nem értam soha hogy miben más a 2 eset?
2020. júl. 25. 23:47
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Attól, hogy valami törvényileg nem tiltott, még nem biztos, hogy helyes.

Valahol meg kellett húzni a határt, ez lett a 14!

De az, hogy neked a fiatal lányok jönnek be, és a jog miatt direkt a 14 éves korosztályt keresed, az aberáltság.

Te barátom pedofil vagy!

Kezeltesd magadat, mert előbb utóbb megkívánsz egy 14 alatti is, és abból bajod lesz!

2020. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Akárki akármit mond, akkor se normális hogy egy 40-50 körüli ember egy tinivel akar viszonyt folytatni. Az a legundoritobb hogy a legtöbb ilyen ember akkora marha hogy nem ért a visszautasításból sem, volt akit hetente ki kellett offolnom mert nem értette hogy én fiatal létemre miért nem akarok egy olyannal lenni aki az apám lehetne. Lehet beszólni nyugodtan, én így gondolom, és kurvára betegnek tartom hiába legális a dolog.
2020. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
En 22 vagyok es csak a 40-50 eves ferfiak jonnek be!
2020. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is az idősebb pasik jönnek be szóval nyugi
2020. júl. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Annak van igaza, aki azt írta, hogy a tini kor 18 év alatt van.Egyébként ez relatív, mert van értelmes gondolkodású fiatal és van gyerekes felfogású idősebb is.

Nekem itt már nem egy nagyon fiatal írt - válaszaim alapján -, reagáltak a válaszaimra. Meglepődtem, mert egy - két kivétellel nagyon értelmes és szimpatikus srácok voltak.

És ide tartozik, hogy bár sosem kerestem, mégis jóval fiatalabbakkal voltak párkapcsolataim.De tinikkel azért nem ismerkedtem volna semmire.

Akik párjaim voltak,mind párkapcsolatot kerestek, ahogyan én is. Ez volt az első közös pont, amin el tudtunk indulni. Pár évig tartottak,de jó szívvel emlékszem vissza rájuk.


50 F

2020. júl. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező jól írta. MIÉRT is bűnös ha egy sráccal akar szexelni aki fiatal? Ha az a srác akarja akkor miért is baj? Erre valahogy nem kapott választ... Plusz kapásból lepedózzátok és eldöntitek, hogy majd 14 alattit akar. Én is csípem a tiniket de pont hogy akkortól mikor már pasisodnak mert abban van vmi szexi. Nem pedig kis pihabajszú 13-15 évesként. Én azt gondolom, hogy a döntés valóban ott van mindenki kezébe. Ha akarja miért ne tehetné meg egy tini egy 50-essel.
2020. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves vagyok, és nekem is 29-46 között a zsánerem

Amúgy ha szexi a tag, simán talál tizenéveseket

Bár akiket ismerek, sokszor kínlódnak

2020. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!