Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha fiúként foglalkoztat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiúként foglalkoztat a gondolat, hogy milyen leszopni egy másik srácot, akkor meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem is hetero .....eg
2020. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Egészen biztosan meleg vagy...
2020. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem, csak sok Retekklubbot néztél.
2020. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem.

Lehetsz egyszerűen kíváncsi

vagy biszexuális is.

2020. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem az izgat hogy engem szopjon le egy srác. Jó lenne...
2020. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen, meleg

Vagy esetleg biszexuális

És ha te szopnál, akkor passzív vagy Uni.

2020. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Hat 6 os valaszolo nem biztos h passziv vagy uni. Nekem eddig az osszes (44) szexualis partnerem , akik meg full aktivak is voltak mind leszopott... szoval az aktivok is szeretnek szopni... pl a parom is total aktiv es olyan mely torka van ,meg szeret szopni.

Kerdezo nagyon egyszeru. Ha bejonnek a lanyok es fel all , de kozbe a pasikat is szereted akkor hetero vagy biszex vagy... ha undorodsz a noktol , mint en akkor full meleg (szexualis ertelembe undorodom a noktol)

2020. aug. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Meleg vagy, csak még nem tudod pontosan, hogy hogy csináld.
2020. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül vagy meleg lehetsz kíváncsi hetero de inkább biszex vagy
2020. aug. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kajak53 ***** válasza:
90%
Ez csak a természetes kiváncsiság, útkeresés és a saját vágyak kikutatása, feltérképezése. Ha esetleg kipróbálod és nem tetszik, attól még nem leszel se homo, se bi. Ha megkóstolsz egy vegetáriánus ételt és mégis maradsz a húsoknál, attól még nem leszel vegetáriánus. Ne szégyelld kiprópálni, ami izgat. Ha bejön, gazdagabb leszel egy felismeréssel. Ha nem jön be, akkor egy tapasztalattal leszel gazdagabb. Vesziteni semmit nem veszitesz.
2020. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!