Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A jóképű roma srácok közt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű roma srácok közt mennyire gyakoriak a melegek?

Figyelt kérdés
Ma a 8.kerbe jártam és sok szexit láttam. Van bennük vmi primitíven szexi.
2020. aug. 2. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van
2020. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is nagyon tetszenek de még nem sikerült egyet sem kifognom
2020. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
A börtönben úgyis egymást tolják.
2020. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na de hol lehet ilyenekkel ismerkedni?
2020. aug. 2. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Jokepu > roma
2020. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
mint "roma" elmondhatom hogy nálunk a homoszexualitás leszbikusság nagyon tabu... és ritka is! van ugyan egy-kettő de közel sem annyi mint a többi népcsoportnál... valószínűleg a nevelés miatt jobban tudatosul bennünk hogy a férfi és nő kizárólagos kapcsolat (igen egyrészt nevelés kérdése is a szexualitás!) de ha találsz is az nem fogja bevallani vagy csak tényleg a legvégső esetben...
2020. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Pedig van.

Ez nem a felfogástól függ, hogy mely népcsoportban mennyire elfogadott, még ugyanúgy vannak romák közt is melegek ugyanakkora arányban, mint a zsidók, a négereg, az arabok... közt.

Max tényleg nem igen vállalják fel, de én sok roma meleg pasit ismerek.

2020. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
Ja szerintem is inkább arról van szó, hogy annyira tabu h fel sem merik vállalni. Inkább leélik az életüket egy hazugságban, családot alapítanak stb. Pedig szerintem is nagyon szexiik tudnak lenni a macsó roma srácok.
2020. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 everlight ***** válasza:
93%
Mivel a magyarországon élő férfiaknak csak kb 6% a meleg és ennek csak egy kis része roma így elég kevesen vannak.
2020. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es 6-os vagyok és cigány ezért is szerintem több cigányt ismerek és egy szóval sem mondtam hogy nincs! Én azt mondtam hogy nagyon ritka és ha van akkor annak a 70%-a fel sem meri vállalni
2020. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!