Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 11,5/2,5 pénisszel lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11,5/2,5 pénisszel lehetséges normális nemi életet élni, vagy hogyan kell azt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már, de eleve a partner keresésnél is problémák vannak, amikor megkérdezik a méretet. Ezzel ki lehet elégíteni valakit amúgy?

2020. aug. 4. 18:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
97%
Ez a meret fulljo nemkell szegyenkezni pasiknak meg szerintem olymindegy ha passziv vagy de aktivkent is tokjo
2020. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
17%
Remélem passzív vagy. Akkor semmi gond. Aktívként nem jósolok sok sikert neked.
2020. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
A testalkatod teljesen ok szerintem. A méreted .... nincs azzal semmi baj ez a tied élvezd. Hidd el tud neked bőven élvezetet nyújtani, és te is másoknak. Ki lehet mást ki tudsz mást elégíteni. Hogy hogyan lég büszke rá és a testedre ... Önbizalom... Menni fog.
2020. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szőrtelen? Nem csinálok semmit, ilyen vagyok! :D és szeretnék dugni. Majd meglátjuk, mi lesz! :)
2020. aug. 14. 23:07
 25/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem válaszoltál, hogy melyik oldal vonz. Passzívként el tudnálak képzelni, a kicsi meg szerintem nagyon szexi.
2020. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy ilyen az alkatod. Szőrtelen.

Mennyire jó lehet. Nem okoz felvenni egy pólót vagy rövid ujjú inget...

2020. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
89%
26 Az egyéntől függ, hogy mi áll neki jól. Van, akinek a szőrtelenség, van, akin ha van egy kis szőr, főleg, ha alapból maszkulinabb alkatú. Mellesleg számtalan szőrtelenítési alternatíva létezik.
2020. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

27: egyéfüggő,de akkor sem kell gondolkodnia vagy szorongania azért.

számtalan persze, gondolom neked nem kell,mert pont annyi van amennyi kell.

nekem sajnos gondot okoz,

gyanta, borotválás után visszanő, a végleges sem végleges , plusz drága

2020. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz vele lepedőakrobata aktívként is. :)
2020. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
89%
28 De végleges. Nekem legalább is az volt. Plusz nem kell szerintem full csupasznak lenni. Max akkor kell szorongani, ha természetellenesen sok nő, (trimeléssel lehet szépíteni a dolgot), vagy akkor, ha rossz helyen nő sűrű szőrzet, pl fenék, hát, fül. A nők is választhatnak, hogy gyantáznak, vagy borotválják kétnaponta.
2020. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!