Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek melyik a jobb haj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb haj a hosszabb vagy a rövidebb ?

Figyelt kérdés
Ezt most csak úgy átlagosan kérdezem nem konkrét stílusokról.
2020. aug. 4. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Rövidebb
2020. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "átlagosan". Mindig konkrét lehet csak megállapítani, hogy valakinek melyik áll jól.

Egy rövid nyakú ember is másként néz ki hosszú és rövid hajjal, és

egy hosszú nyakú is.

Aztán attól függ, hogy milyen hosszú, meg hogy milyen stílusban viseli.

Aztán azon is múlik, hogy erős, dús-e a haja, vagy vékony.

Hogy sűrű, vagy ritkás.

Az is fontos, hogy milyen a fejformája: hátul lapos a koponyája, vagy gömbölyű, vagy domború-e.

ezer szemponton múlik, hogy kinek milyen a jobb.

2020. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg azon is, hogy magas-e a homloka, vagy alacsony. Hogy bennülő-e a szeme, vagy nagy szeme van.
2020. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik passzol az arcformához, a stílushoz amit sugározni akar saját magáról. Ahhoz választunk frizurát nem úgy "általánosságban".
2020. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 everlight ***** válasza:
100%
Nekem a hosszú haj tetszik.
2020. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind, plusz a haj ápoltsága.


Ha hosszú, töredezett, szétvasalt haj, vagy nyíratlan lobonc a hosszú, akkor inkább legyen rövid de ápolt.

2020. aug. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Én a közepest (kb. 10-20 cm) szeretem, amiből már valami helyesebb frizura is készíthető. A túl hosszú hajjal az a helyzet, hogy általában lemegy hátra, lehúzza az egészet, nem lehet belőle frizurát csinálni, és szemből nézve az illető fejkaraktere gyakorlatilag alig különbözik attól, mintha rövid haja lenne + hátul lógna egy fátyol vagy egy összefogott hajókötél.


(De tegyük hozzá, hogy én az aranyosabb, lányosabb fiúkat szeretem, nálam a rövid haj, kopaszság, borosta, szakáll és bajusz nem fog szóba jönni.)

2020. aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!