Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beöntés házilag csak zuhanycső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beöntés házilag csak zuhanycsővel működik?

Figyelt kérdés
Kevésbé látványos dolog nincs, hogy ne keljen a zuhany és wc között rohangálnom?

2020. aug. 6. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Van erre egy eszköz, kapható a gyógyszertárban.
2020. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Átérzem, de más szerintem csak az van, hogy veszel ilyen beöntős cuccot. Amit lehet kapni szexshopokban, ilyen helyeken. Gyógyszertárban nemtudom, hogy kapható e, de ki tudja
2020. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Mondom, hogy kapható, hiába pontozol le! Irigátor a neve, én már vettem, igaz nem buzulás miatt kellett használnom, hanem bélfertőzés miatt.
2020. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem én pontoztalak le, nem szoktam ezzel a pontozásos hülyeséggel foglalkozni. Nem a pontozás miatt lesz egy válasz hasznos szerintem. #2 voltam
2020. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem is neked szántam 2 es, hanem a kérdezőnek. Már akkor lepontozott, mikor te még nem is írtál. Nem baj, csak nem értem miért, mikor megkapta a választ. Ott be tudja szerezni.
2020. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Értem. Akkor félreértettem 😅 de kérdező, akkor nem tudom milyen más választ vársz, mert ez en ívül nem nagyon van más módszer. Max még az, hogy a zuhanyzóhoz viszel egy vödört, és csak a végén öntöd ki a wcbe, így nem kell rohangálnod a wc és a fürdő között. De ez nem hiszem, hogy túl higiénikus, akkor már én inkább azt választanám, hogy megyek a zuhany után egyből a wcre. De kinek mi.
2020. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BB_ ***** válasza:
89%
Működik, én is szoktam úgy. A víz hőmérsékletet nagyon óvatosan állítás be, nehogy baj legyen belőle.
2020. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Általában nekem elég max kétszer wc-re menni, mert utána már tisztább víz jön ki, azt csak simán a zuhanyzóban "engedem ki".
2020. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 everlight ***** válasza:
100%
Én szoktam zuhanycsővel,használ.
2020. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen működik..
2020. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!