Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki csúnya és kopaszodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csúnya és kopaszodik, akkor milyen sporttal válhat vonzóbbá a teste?

Figyelt kérdés

Mindenképpen olyan lenne jó, ami nem csoportos/csapat és nincs sok izmos férfi a környéken (no edzőterem). Mivel meleg vagyok, feszélyezve érzem magam, ha egy másik férfi előtt kell vetkőznöm. Tudom, hogy a többség hetero, de az ösztönöm nem tudom kikapcsolni és olyan érzésem van közben, mintha egy heteronak kéne ellenkező nemű heterok között vetkőznie.

Én az úszásra gondoltam. Ott mennyire nézik ki az embert? És milyen időpontban érdemes járni, amikor nincsenek sokan?

Vagy egyéb ötletek esetleg?



2020. aug. 6. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A párkeresés első szabálya: Ne legyél ronda. A többi erre épül.
2020. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A szabályok arra vannak, hogy átírjuk őket.

De most ezzel perpill nem tudok mit kezdeni.

2020. aug. 6. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az úszás nem jó neked mert ott is öltöző van. Szabadtéri sportot keress. Pl futás, kerékpár. Ott egyedül vagy.
2020. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kerékpározni szoktam. De most, hogy felköltöztem Budapestre ez a lehetőség eléggé félelmetessé vált. Még városban nem igazán bringáztam. Sokan ajánlották a Kopaszi-gátat, majd szerintem megnézem magamnak.
2020. aug. 6. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel emberek közé nem akarsz menni, akkor 2 opció van. Vagy elmész és veszel súlyzókat, vagy saját testsúlyos edzést csinálsz.
2020. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanolyan sportokkal, mint aki nem csúnya és nem kopaszodik.
2020. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden edzőteremben, uszodában stb. van öltöző (kivéve talán a Spartan edzések, azok szabadtériek, de oda kell egy alapfizikum is). Nyugodtan vetkőzhetsz/öltözhetsz senki sem fog bámulni. Az ott lévők többsége hetero (aki esetleg meleg az sem sassol feltűnően) pont nem érdekli, hogy egy másik pasi vetkőzik/öltözik mellette.
2020. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj Kangoo-ra. Ott nem kell feltétlenül átöltöznöd, csak az edzőcipőt kell felvenned. Jó kardió edzés, égeti a felesleget, és nagyon jó hatása van a gerincre. Pesten biztos tartanak ilyen órát.
2020. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szimpatikusnak tűnik.
2020. aug. 6. 19:17
 10/10 kovpet ***** válasza:
100%
De miért kellene meztelenre vetkőzni az öltözőben? OK, lehet zuhanyozni, de én inkább otthon szoktam, ott biztos nem kapok el semmit, nem járkálnak gombás emberek a fürdőszobámban :)
2020. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!