Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Részegen kivertem egy srácnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen kivertem egy srácnak, innentől már binek számítok?

Figyelt kérdés

Egy kis iszogatás után vett rá az egyik haverom erre a dologra. Ezelőtt még soha nem volt hasonló sem.

(Haveromról nem tudtam hogy izgatja az ilyesmi)


2020. aug. 7. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak felejtsd el az egészet. Amennyiben viszont jó emlékként maradt meg benned, akkor valószínűleg biszex vagy.
2020. aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az óckodás a biszexualitás vagy a heteroszexualitás nem egyenlő. Heteroként is ki lehet egy fiúnak verni fújjogás nélkül. Persze társadalmilag lehet olyan érzésed van, hogy ez rossz attól független rendelkezhetsz bármilyen szexualitással, hogy miképpen neveltek.


Heteroként is lehet férfival szexelni nem fogsz átváltozni. A vonzódás egy kémia agyi folyamat. Ha elhatározol valami ellenkező szexualitású dolgot és végbe viszed nem fogsz megváltozni.


Szóval nem tudom, de nem feltétlen vagy biszexuális. Ezt te tudod magadnak kihez vonzódsz. Egyébként meg mindannyian emberek vagyunk. Nem elfogadni kell hanem megérteni 🏳️‍🌈

2020. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy egyébként kívántad-e szexuálisan vagy csak megtetted neki és egyébként közömbös érzés volt. Ha úgy érzed szeretnéd megtenni újra mert kívánod akkor lehet benned hajlam. Irigyellek hogy volt ilyen kalandod.
2020. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen, de ezzel nincs semmi gond.

L

2020. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Hoár lettél😄
2020. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
kicsit bi,,és jo volt??pv is jöhet
2020. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 everlight ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést:Élvezted e?
2020. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem innetntől számítasz annak, azelőtt is az voltál.
2020. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
ha szeretted akkor csináld megint csak józanul
2020. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nem késztet olyan dolgokra amiket nem akarsz, csak bátorságot ad mindenhez, amit józanon nem mernél megtenni.
2020. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!