Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ti szerettek alázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szerettek alázi srácokat?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok? Miket tennétek egy kezdővel?

2020. aug. 7. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hogy milyen srácok?
2020. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jogos. :D Alázni szerettek srácokat. Elgépeltem.
2020. aug. 7. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretem. Illetve én inkább használni szeretem őket.
2020. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A kedvemtől, és a sráctól függ, hogy azt szeretem hogy ő alazzon, vagy én őt
2020. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
egy kezdőt betörnék, hogy jó szolgám legyen, és mindenben gondolkodás nélkül engedelmeskedjen nekem
2020. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak ha kéri.
2020. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Amit az ötös ír az nagyon tetszik.

Engem sub oldalról izgat a bdsm (igaz totál kezdő vagyok) és én azt tapasztalom, hogy sok srác van, aki magát domnak hiszi, de sajnos csak kevesen vannak, akik jól tudnák ezt csinálni.

2020. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljességgel kizárt!
2020. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
40-es pasi vagyok. Beöltözöm orvosi köpenybe, nyakamban a fonendoszkóp, egyéb eszközök stb. Igen szigorú és utasítgató (pl iskolaorvos, nevelőintézeti orvos, katonaorvos) hangnemben utasítanám, hogy vetkőzzön alsónadrágig. És így előttem egyoldalúan levetkőzve kellene lennie és kínos kérdéseket tennék fel. Majd tetőtől talpig alaposan megvizsgálnám. Majd le kellene vennnie a boxert és ott aztán nem maradnak titkok. Nagyon alapos urológiai kivizsgálást kapna anyaszült meztelenül.
2020. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!