Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szülők! Hogy reagáltatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Hogy reagáltatok, amikor megtudtátok, hogy a gyereketek homo?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok oda a nemetek és a gyereketek nemét is.

2020. aug. 9. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon szomorú lennék, hogy nem lesz unokám vagy ha lesz is valamilyen módon az akkor sem ugyanaz mint amikor egy gyerek hetero szülőkkel nő fel.

Elvált szülős és egyéb példát nem kérek. Én még mindig a házasságban hiszek ahol van 1 hímemű apa és 1 nőnemű anya.

2020. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szabad bármiben hinni, de arról nem tehet senki, hogy homo. Itt nem a divatmelegekre gondolok.(Csak megjegyzem)
2020. aug. 9. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Igaz még nincs gyerekem de ha lenne és elmondaná, elfogadnám.

Nem az én dolgom, semmilyen beleszólásom nincs, amúgy sem egy eldönthető dolog az hogy melyik nemhez vonzódunk.

2020. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2020. aug. 9. 17:07
 5/6 -remete- ***** válasza:
100%
Én se bantanám. Segiteném ahogy tudom. Az én vérem ha kell letépem a fejét annak aki bántja.
2020. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) örülök, hogy kiállnál mellette.
2020. aug. 12. 13:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!