Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha 2 fiu análisan közösül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 fiu análisan közösül akkor igazából a prosztata ingerlésétől megy el a másik?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Igen.

Vagy veri közben magának.

2020. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Részben, ill. ahogy az #1-es írja sokan közben csinálják is maguknak (vagy a másik fél "alányúl").
2020. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 everlight ***** válasza:
94%
A végbélet is izgatja a súrlódás által,nem csak a prosztata izgatása okoz élvezetet.
2020. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Érzékeny a comb belső felszíne, a gát tájéka, a szituáció egésze (más testrészek simogatása végigtapintása, nyakba kapott csók stb.) szexuális feszültséget idéz elő.
2020. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez a ritkább, bár előfordul. Akit dugnak, az inkább attól megy el, hogy közben vagy ő veri magának, vagy a másik veri neki.
2020. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Személytől függ. Van, aki ettől simán elmegy, másnak végig lankadt, őnekik ki kell verni. De fontos tényező az aktív fél technikája, a mérte, illetve az is, hogy a passzív fél mennyire van már felizgulva a behatolás előtt.
2020. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem rendszersen dugott a barátom, de nem tudtam attól elélvezni, pedig volt amikor ezért dugott egésznap hátha sikerül. De közben állt. maradt tehát az, hogy özben verte nekem. A legjoibb az volt amikor szemből dugott és közben verte nekem. de amikor láttam, hogy élvezni fog Én folytattam magamn és úgy időzítettem, hogy amikor belém robban akkor én is élvezzek. Húú de nagyokat lehet így élvezkedni.
2023. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!