Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha úgy éreznétek,hogy bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oldrockboy kérdése:

Ha úgy éreznétek,hogy bi vágyakkal alárendelt szerep vonz akkor lépnétek? Ismerkednetek keménykezű aktívokkal? Letezhet hogy az ember vegére full passzív meleggé válik?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne lépnél? Ha ez vonz, akkor ne tagadd meg magadtól.
2020. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Akármi is a vágyad két dolgot tehetsz: vagy harcolsz önmagaddal, vagy elfogadod. Ha frusztrálni akarod magad életed végéig és boldogtalan lenni akkor próbáld az első verziót...
2020. aug. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Létezhet, hogyha az a szerep sokkal jobban bejön neki, mint a többi. Azt csináld az ágyban ami jól esik és ehhez keress megfelelő partnert.

Egy tuti, ne nyomd el a vágyaid, mert csak ártasz vele.

2020. aug. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy a lelki egészség szenvedi kárát. Néha a vagy erősebb..

Aki erős jellem én vagy nem érzékeny annak megy az ilyen. Aki nem, az jobban teszi, ha nem.

2020. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj hogy beteg a többsége a dominánsoknak. Mármint hogy túl komolyan veszi vagy nagyon beteg vágyai vannak. Én pl tudom miket próbálnék ki és semmi többet erre jön hogy mit szabok én feltételeket... Nehéz...
2020. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!