Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt nektek zuhanyzóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek zuhanyzóban homoerotikus élményetek olyannal, akiről nem gondoltátok, hogy van meleg érdeklődése?

Figyelt kérdés

Szóval semmi szex, csak esetleg nézés vagy merevedés, ilyesmi, ami kapott valami visszajelzést is a kiszemelt fél részéről.

Csak olyan írjon, akinek volt ilyen, és meséljétek el a részleteket!



2020. aug. 12. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Volt igen
2020. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Fúj
2020. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
aha
2020. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Miért nem írhatom le azt, hogy nem volt...🤔🤔

Nem volt és nem is lesz 😲

2020. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Uszoda zuhanyzójában észrevettem hogy egy tizenéves srác többször is engem bámul a szomszéd fülkéből kilesve. Amikor kiléptem megtörölközni, ő is kilépett. Akkor vettem észre hogy felállt a farka.

Csak mosolyogtam magamban és kicsit büszke voltam magamra, hogy 38 évesen is megmozgatom ilyen fiatal fiúk fantáziáját. 😊

2020. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert a kérdés a VOLT-on van! Meg kell tanulni szöveget értelmezni és a kérdésre válaszolni!
2020. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
volt ilyen
2020. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Volt. Egy hatalmas farkú srácot nézegettem diszkréten de összeakadt a tekintetünk. Elég hamar elkezdett neki merevedni de aztán felöltözött és elment pedig én még le is szoptam volna.
2020. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy haverommal volt. Megdicserte az enyém, hogy szép lompos.
2020. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Még 13 éves voltam amikor két szomszéd sráccal és az apjukkal együtt mentünk uszodába. A végén a zuhanyzóban apjukat is láttam meztelenül. A hidegvízű medence után a meleg zuhanyzóban láttam, hogy milyen nagy lett a farka. Nem állt fel neki, csak hát a melegvízes megmosás. :)

Elámultam. Ekkorát még nem láttam. Nagyon tetszett. :)

2020. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!