Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok, szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok, szoktatok napközben...?

Figyelt kérdés
Passzív srácok, szoktatok napközben plugot hordani? vagy hosszabb ideig? vagy volt már hogy combfix vagy valami fehérnemű rejtőzött a ruha alatt? ez inkább crossdressing :) de én paszívként szeretem az ilyen kis izgató dolgokat. Ha valakinek van kedve eszmecserét folytatni ebben a tlmában, akkor írjon nyugodtan :)

#passzív #sissyfiu
2020. aug. 12. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én szoktam néha tangát hordani napközben, és ritkán, de plugot is
2020. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tangát szoktam én is nadrág alatt.
2020. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én combfixet is, meg van hogy csipkés body-t persze mikor hosszú nadrágot hordok meg ilyenek :) télen elfér a vastag ruha alatt egy csomó finomság :P
2020. aug. 12. 14:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
férfi tangát szinte mindennap felveszek, plugot csak a szex előtt 1-2 órával teszem be
2020. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon izgató tud lenni, főleg egy jól megválasztott plug :)
2020. aug. 12. 14:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap használom a plugom, akár órákra is. Crossdressing témákban még nem vagyok otthon
2020. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mekkora plugod van? :)
2020. aug. 12. 18:01
 8/14 -remete- ***** válasza:
100%
Plugot használok rendszeresen a szex előtt ha tudom lesz a fenekemre igény. Nyilván a fapados tisztítás után. :) a lényeg higénia.
2020. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és izgató, de ha más nem látja, nem sejti akkor kinek szeretnél ezzel örömet okozni? Ha valami egy picit látható lenne belőle, akkor viszont nagyon vadító tud lenni😊😊😊
2020. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hááát saját magamnak izgató :) volt már olyan, hogy a póló felhúzódott egy picit, és a body tangarészét észrevették :) vagy volt hogy dudorodott a plug bennem, mert úyg fel voltam izgulva hogy kicsit kicsúszott, és már a tanga se tartotta bennem, akkor muszáj voltam megigazítani és akkor is volt hogy lebuktam egy picit :) vagy volt hogy az épületben a másik cégnél, valaki észrevette a combfixet a mosdóban mert van zuhanyzó is ő neki úgy láttam fel is állt de nem mert megszólítani ssajnos :/ pedig lehet hogy belementem volna egy kis kalandozásba :)
2020. aug. 14. 11:02
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!