Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy aktív srác, és szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy aktív srác, és szexelni akar velem, de nem tudja, hogy én még szűz vagyok. Mondjam meg neki? Az az igazság, hogy nem szeretném, ha megtudná, mert kicsit cikinek érzem. Én full passzív vagyok. 20F

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Hát a szűzhártyád biztos nem fogja zavarni, így ne mondjad neki, ha nem akarod.
2020. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
#2-es szerintem ez vicc volt, azért írta az #1-es, hogy nem fogja zavarni. 😁
2020. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Majd en megduglak, engem nem zavar hogy szuz vagy
2020. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát azért egy szűz sráccal biztos jobban vigyázna.
2020. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarod bevallani, ne tedd. De azért a helyedben annyit biztosan mondanék, hogy tapasztalatlan vagyok. Csak hogy tudja mire számítson :)
2020. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
En is megmondanam. Van akit meg izgat is ez, egyaltalan nem ciki. Sztem a partnerednek nem art tudni.
2020. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Én annó elmondtam és megköszönte. Azt is, hogy elmondtam meg azt is hogy neki adom a szüzességem. Nagyon figyelmes volt, ami kellett is, hiszen evidens elég görcsös voltam meg feszült. De mivel nagyon oda figyelt rám így egy nagyon jó élmény maradt nekem és a mai napig jó viszonyban vagyunk. Szerintem mondd el neki.
2020. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha akarod előbb csináld mással. én pl nagyon élvezném ha egyszer egy szűz sráccal lehetnék.
2020. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

7-eske, tökéletes a beírásod :-)


A kérdezö pedíg készítse föl a saját testét is, mielött ágyba bújik. Mosakodás, óvszer, sikosító...testápoló...

2020. aug. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!