Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért volt izgató, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt izgató, hogy egy fiú kinyalta a köldökömet, miközben semmi másra nem lennék hajlandó azonos neművel?

Figyelt kérdés
Az ilyen "meleg vagy, csak nem tudod", meg "majd akarsz tőle többet is" válaszok nem érdekelnek, mert nem igaz.

2020. aug. 17. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen jó érzés volt és ennyi.
2020. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány csinálta volna az is izgatna?
2020. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen:)
2020. aug. 17. 21:23
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért nyalta ki valaki a köldöködet? 😂😂 de egyébként szerintem lehet, hogy enyhe bi hajlamod van. Vagy nem lehet, hogy az érzés izgatott, nem az, hogy egy fiú nyalta ki. Más ötletem nincs
2020. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hülyéskedésből csikizett, lenyomott egy foteltámlának, én meg mondtam, hogy oké, hogy sokkal erősebb, de kéz nélkül nem tud megcsikizni. Közben fel volt gyűrődve a póló a hasamon, ami így meztelenül domborodott előtte, és úgymond viccből, hogy megmutassa, így is lehet csikizni nyalni kezdte a köldökömet. Igazából mindkettőnket meglepett, hogy nem csikizés lett belőle, csak engem jobban, mert én amúgy hetero vagyok.
2020. aug. 17. 22:12
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
És csak neki engednéd, vagy ezt más fiúnak is? És tényleg rendesen beledugta a nyelvét a köldöködbe? Izgató volt, hogy védtelen? Milyen érzés volt?
2020. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Más fiúnak is, azt hiszem. Hát először lesokkolt, és mondtam neki, hogy rohadtul fejezze be, de ő meg azt tolta, hogy így fa hangon ecsetelte, hogy mit fog csinálni, és, hogy nem tehetek semmit, aztán nyalta tovább. Nekem meg tök fura volt, hogy izgatóvá vált a szitu, hogy konkrétan úgy nyalja ahogy úri kedve akarja, plusz durván jó érzés volt, egész remegett tőle a hasam alja. Hát, először körbenyalta a köldököm peremét, utána a belsejét, hol így masszírozva az alját, hol kicsit úgy, mintha ütemesen dugná a nyelvével a köldökömet.
2020. aug. 17. 22:27
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy nem ment a nyelvével lejjebb 😂
2020. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor tuti arcon térdelem...
2020. aug. 17. 23:06
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg van bi hajlamos. Nem sok, de van
2020. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!