Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy működnek a fétis partik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működnek a fétis partik?

Figyelt kérdés
Több hozzászólásban is olvastam már, hogy fétis parti. Ezeket ki és hol hirdeti meg?

2020. aug. 18. 13:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#10


A swinger meg a fétis nagyon nem ugyanaz. Szwingerhez nem kell más csak 4+ beleegyező felnőtt, meg egy pár alkalmas méretű ágy.


A fétis valamilyen bizarr, nem hétköznapi dolgot feltételez, amihez jóval több diszkréció, speciális eszközök és hozzáértés is kell.


Írod hogy a pénz nem faktor, de pár mondat múlva már svájci sportolók meg modell alkatú 18 évesek vannak...🤔

Akkor most mi az igazság? Legyünk őszinték, az ilyesmi nem a szegénylegények elfoglaltsága.


Különösen ha fétisről van szó, sok specializálódott eszköz, szerkók jellemzőek. Egy átlagos embernek nincs csak úgy véletlenül egy privát nyaralója ahol nem lát-hall a szomszéd, elég személytelen, hogy áthívj randomokat nemcsak dugni, de torka szakadtából ordítani, stb.


És hát a 2-300 eurós latex cuccok a szekrényben amiben parádéznak, megfelelő eszközök, bútorok, kellékek.

Ha valahol fétis party van, ott azért illik,hogy legyen némi berendezés, amiért a házigazda felelősséget vállal. Pl andrás kereszt, bak, szakszerűen felfüggesztett kampó a plafonon, pet playhez ketrecek, vagy játék istálló...


A játék része, hogy az ember elengedi a fantáziáját, és ehhez sztem kell hogy legyen egy olyan tér amiről nem üvölt, hogy ez Józsiék nappalija a gyerekek ballagási képeivel vagy Béla garázsa ahol két hete még ott parkolt a Suzuki meg a fűnyíró.


Ez azért nem két forint.


Pont ezért léteznek olyan helyek mint amilyen anno az S&Ms café volt Budapesten. Egy erre kialakított speciális tér, ami személytelen és utat enged a fantáziának.


Pont emiatt szerintem egy hivatalos hely sokkal inkább jó élmény lehet mint valakinek a privát bulija, hacsak nincsenek komoly pénzek és odafigyelés, utánnanézés fektetve abba a privát játszó szobába.

2020. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

11: néha elfelejtem, hogy amikor azt írom, nem a pénzről szól, akkor mindig jön egy csóró fazon, aki azon ugrál, hogy ő neki 10-20ezer HUF túl sok egy partira. Igen, azt mondanám, hogy nem egy szépkártyás, nyugdíjas belépő, de akinek van egy rendes munkahelye, annak ez nem lesz megterhelő, és én a saját tapasztalatomból, a lehető legkevésbé szeretnék megbántani embereket, de ne jöjjön olyan ember egy ilyen buliba aki a forintokat számolja (legyen swinger, legyen csakis fétish, de aki már járt ilyenekre, az tudja, hogy összemosódnak egy idő után).


kiemelném, hogy nem szeretem, ha kioktatnak és kommentálnak olyanok, akikről messziről látszik, hogy még életükben nem vettek részt bármi hasonlóban. Azért, mert láttál három videót, nem vagy expert és ne oktasd ki a népet.

Én a saját tapasztalatomat írom le, és az ahhoz kapcsolódó érzelmeimet.


A másik. Azért, mert egy svájci sportoló ott volt a bulin, akkor az csakis méregdrága buli lehet? Hát NEM! Éppen ez a legszebb egy privát buliban! Ha jó a buli, ha jó a társaság, ha jó minden, akkor az emberek jönnek, még a gazdagabbak is. Azért, mert baromi nehéz jó buliba elmenni. És aki már valaha is átélt egy csúcs-szuper jó bulit, az tudja, hogy sosem azon múlik, hogy mennyi pénz van benne. Hanem a társaságon, a hangulaton, az embereken és persze a házigazdán.

2020. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az anyagi részre annyit, hogy ki tudnék adni 10-20 ezret egy bulira, de nem fogok. Azért hogy elmenjek egyet bulizni nem fogok 20 ezret kicsengetni, mégha lenne szex is, mert van egy lélektani határ.

2020. aug. 20. 08:30
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12: te swinger buliról írsz, nem fétis partyról, és ha nem látod a kettő közt a különbséget, az a te szövegértési problémád.


A kérdés egyértelműen nem swinger rendezvényekről szól, szóval kérlek ne offolj.


Természetesen voltam több fétis rendezvényen, amíg nyitva volt S&Ms caféban, Gyárban, Torture Garden és egyéb rendezvényeken. Bevallom swingerben nem, mert más világ és másról szól, a promiszkulis vaníllia szex nem tud érdekelni.


De mivel érdeklődöm a bdsm iránt, tudom, hogy egy fétis partyhoz hasonló élményt reprodukálni otthon mennyire körülményes és drága.

Oké van itthoni használatra kötél, korbács, nyakörv, meg mindenféle játékok, szexuális jelmezek...de ez mind kutya füle. Ha áthívok valakit egy kis szórakozásra, az még nem privát fétisparty.

Ehhez alap lenne legalább egy direkt erre kialakított szoba.


Ezek a fétis bulik első sorban NEM a dugásról szólnak, hanem a Bdsmről és a fétisről. Az emberek nagyon nagy része hagyimányos értelemben véve nem is szexel ilyen rendezvényeken.

2020. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá egy olyan kulcsszóra, hogy "castleevents". No ott van infó a dologgal kapcsolatban.
2020. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

13-asnak!

10-20 ezer forint?

Szerintem számolj 200-300 ezerrel - szerintem az az alsó határa egy bulikába elmenni, és ott jól érezni magadat.

20 ezer forint az ma már egy pár alsógatya ára - majdnemhogy.

A fétishben meg a lábfétish az ami a legelterjedtebb - egyes felmérések szerint minden második embernek van már valamilyen fétise, főleg láb.

Lélektani határ a 20 ezer forint.

Beültük a csajoddal ketten egy kajáldába és szerintem eltudtok verni 20 ezret, ha akartok, és hol van az egy fétish buli áraihoz képest.

Legalábbis én úgy hiszem, hogy ott fél milliós árak is lehetnek, habár én sosem voltam ilyeneken.

De ma már fél millió sem nagy pénz, mondhatni semmi.

2023. szept. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!