Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan van ez? Egy férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van ez? Egy férfinak barátnői voltak, majd később rájött, hogy meleg? Leírnátok a sztoritokat?

Figyelt kérdés

Hetero lány vagyok, csak kíváncsivá tett ez a téma. Hallottam már pár olyanról, hogy az adott személy sokáig hetero életet élt, középiskolában/huszas évei elején barátnői voltak, majd később rájött, hogy meleg. Ez hogyan van? Akkor fel se izgult volna lányokra, nem? És miért jött össze lányokkal, ha a fiúkat szereti? Később jött rá, azt meg hogy?

Sőt, hallottam durvábbat is, hogy valakinek felesége és gyereke volt és utána derült ki, hogy igazából a férfiakat szereti.


El tudnátok nekem ezt magyarázni? Esetleg ha van közületek, akinek hasonló története van, le tudná írni a folyamatot, hogy mikor mit érzett, és miből jött rá, hogy mi is az igazság? Mennyi idősen jöttetek rá?


2020. aug. 19. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Általában azért, mert próbálnak megfelelni a társadalomnak, nem kitűnni, esetleg kirekesztettnek lenni. És így ráeröltetik magukra, de így nem boldogok. Akik meg élvezték, és utána egy férfi miatt szakítottak, azok meg biszexek. Szerintem legalábbis.
2020. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják: Kinsey-skála, keress rá. A fent leírt esetek azoknál történnek meg, akik inkább a skála "melegebbik" oldalán tartózkodnak. Azaz valójában biszexek, de a saját nemük jobban vonzza őket. Csak a társadalmi elvárásoknak történő megfelelés és/vagy mert nem mertek nyitni a saját nemük irányába sokáig elnyomták magukba a vágyat. Amikor viszont rájöttek felesleges önmagukkal harcolni akkor felvállalták a vágyaikat és a szerint élnek ami a tényleges vágyainak jobban megfelel.
2020. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy alakult, hogy nem tudtam magam elfogadni 27éves koromig volt barátnőm is próbáltam "meghyógyulni"

Hancurléccel nem volt gond mert aktív vagyok, és abban az időben reptében a legyet is elkaptam. Csak soha nem volt az a tüzes vágy-orgazmus, mint egy férfivel akit szét-tépek, úgy kívánom.

2020. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában volt barátnőm (nem is rövid ideig), de azóta sikerült megtalalni és megbizonyosodni a szexuális identitásomról: meleg vagyok. Nálam ez több okra vezethető vissza. Egyrészt megakartam felelni a társadalmi konvencióknak (nem mellesleg mind a suli mind a családom vallásos). Másrészt ezzel a b.. izást is elkerültem, mielőtt összejöttünk kezdett egyre inkább elszabadulni, de utána csak elkönyveltek "a csendes gyerek aki a Mariskával jár"-nak.

Harmadrészt, a csajjal egyébként emocionálisan nagyon közel álltunk egymáshoz, tényleg mindent megbeszéltünk, szabadidőnk jelentős részét együtt töltöttük - ma talán azt tudnám mondani hogy a legjobb barátok voltunk.

Negyedrészt pedig, gondolom felvetődik benned hogy oké, de szexuálisan hogy működtünk? Hát őszintén, sehogy. Azzal nyugtattuk magunkat (szó szerint több évig 😆) hogy nem akarjuk elsietni. A csók az oké volt (gondolj bele, egy összezavarodott tini kb. bárkit megcsókol), lefeküdni- egyszer feküdtünk le, ráadásul már a kapcsolat vége felé, amikor már egyre bizonyosabb voltam benne, hogy meleg vagyok. Őszintén, szerintem egyikünk sem élvezte. Nyilván bénáztunk is egy sort, de nálam fix hogy szerepe volt benne annak is, hogy tudtam, ezt legszívesebben egy fiúval csinálnám.

Szakítottunk, utána szinte azonnal el is mondtam hogy mi a helyzet, egy ideig még beszéltünk, később viszont egyre ritkábban.

2020. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik a kérdezö által feltett kérdésben lévö helyzet.

Nekem is van ismerösöm, aki példás családi életet élt, egyszer mégis hazavitt egy fiút, és bemutatta a családanak.

2021. márc. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!