Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek Novák Elődről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Everlight kérdése:

Mi a véleményetek Novák Elődről?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy az Osváth Zsolttal való vitánál, kb mindenki egyetértett ott Novák Előddel. És engem nem is igazán érdekelne ez, de ilyen emberek irányítják az országot. Nem is olyan régen beszüntették a transzneműek jogait. Mi lesz a következő? Büntetik, ha az utcán 2 férfi kézenfogva sétál? Ez is ritka, nem nagyon lát ilyet az ember Magyarországon.

Már most sem lehet itthon házasodni azonos neművel, és gyereket örökbe fogadni sem. Jó, az utóbbi hazugság, mert vannak kiskapuk, de annyi macera, a többi országhoz képest. És ha itthon gyereket örökbe is fogadok, milyen életet élhet a gyerek a mai Magyarországon, ahol lassan abba is belekötnek, hogy mit eszel.

Én így nem szívesen élnék itt, a hazámban. És valószínűleg nem is fogok, csak idő kérdése, amíg befejezem a tanulmányaimat, és elég pénzt gyűjtök kiköltözni.

2020. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Politikai értelemben egy totális nagy nulla, VICC-kategória, senki sem figyelne rá, ha nem lennének ezek a szivárványos zászlós akciói mostanában. Valamivel fel akarja hívni magára a figyelmet, mert észrevehetetlen a politikai palettán. És mivel építő jellegű ötletei és tevékenységei nincsenek, így csak uszítani és rombolni tud. Bomlasztó, züllesztő, destruktív személyiség, konstruktív ötletek nélkül.

Pasiként kinézetre szerintem tök átlagos, de ilyen kis férfiatlan lepkefing, csak egy kis feltűnési viszketegséggel rendelkező szájhős. Ha elém állna és belém kötne, egy csapással kettécsapnám.

2020. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki a munkájával (aminek jó/kiváló-nak kellene lenni) nem tudja felhívni magára a figyelmet, megpróbálja a boulvard szintjén megismertetni magát. Kb. mint a valóságsó szereplők, csak azok ezt vállalják szerződéssel, Elődke pedig egy tehetségtelen karrierista aki képviselőként sem tudja még a minimumot sem elérni. Más módon NEM TUDJA magát megismertetni magát.
2020. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen "kultúrharcosok" mindig is lesznek, a legjobb, amit tehet az ember, ha ignorálja őket.


Ami viszont szerintem tényleg ijesztő, az a rengeteg kormánypárti homofób felszólalás az augusztus 20-a kapcsán. Figyeljétek meg, ahogy tavasszal megcsorbították a transzneműek jogait, úgy fogják ősszel a melegekét. Mindig egy-két beszólással kezdődik, aztán jön a törvénymódosítás. És a covid miatt a kutyát nem fogja érdekelni, és minden javaslat simán át fog menni.

2020. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#14, nekem is feltűntek az egyre gyakoribbá váló homofób kijelentések, de ami ennél szerintem sokkal durvább az az, hogy milyen hatással vannak ezek az uszító kijelentések a társadalmi néplélekre. Elég megnézni a youtube videók alatt a kommenteket, vagy itt a gyk-n a hozzászólásokat. Rém sebesen fertőz/mérgez a durvuló politikai kommunikáció.
2020. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy titkosan kommunista ?
2022. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!