Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire gyakori nálatok hogy a kinőtt fehérneműt megörökli kisebb testvér? Akinek idősebb bátyja van, volt már rajta az övé?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a normális válaszokat. 20/F

2020. aug. 27. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a fehérneműt nem kellene örökölni
2020. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Igaz nincs bátyám, de boxer fétisem igen és ez irtó izgató dolog számomra :D 22f
2020. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Kabátot és hasonló nagyobb értékű ruhaneműt anno örököltem meg a bátyámtól, de annyira csórók sosem voltunk, hogy a használt alsógatyáit vagy zoknijait kellett volna hordanom.
2020. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Boxert és zoknit nem szokás átadni a kisebb tesónak.
2020. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Akinek fétise (nekem is), az örülne. Amúgy nem szokás. Nálunk sem volt az, más kérdés hogy titokban elcsentem néha és felhúztam másokét!
2020. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
egy a méretünk és néha hordjuk egymásét persze tisztán és ztána kimosva adjuk vissza
2020. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk nem volt ilyen. Olyan volt, hogy anyám összecserélte véletlenül, vagy szándékosan odaadta a zoknim a bátyámnak, ha véletlenül nem volt, én már akkor is utáltam az ilyet, nem szerettem, ha a cuccaim másokon vannak, pedig még elég kicsi voltam akkor. Ha lenne ilyen fétisem, akkor sem arra izgulnék, hogy a bátyám kinőtt gatyáját vegyem fel. Fúj. Azt hogy ezt homoszexuális kategóriába írtad ki elég sokat elárul a perverziódról. Hajrá, fényezd csak tovább a melegek amúgy is jó hírét!..
2020. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
94%

Én most adtam oda 2 dbot 2ikos unokatesomnak.

Nem volt rajta elkezte mondani és volt 2 alig hordtam kicsi is és fél is vette és pont jó ra

2020. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jó haverok, testvérek között nem gáz semmit sem cserélgeni, örökölni. Nyilvan ha olyan állapotban van, pl fügeszellőztető alsógatyát, vagy (ha eltérünk a homo kategóriától) menstruáció foltos bugyit szerintem senki nem adogat, de mivel lehet 70 fokon mosni, így ennek a dolognak inkább elvi gátjai vannak.
2021. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi sokszor felvesszük egymás cuccait, mert ugyanaz a méretünk, és az öltözködési stílusunk is hasonló, de azért boxert meg zoknit nem szoktunk.
2021. jan. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!