Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik nem cserélnek arcképet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem cserélnek arcképet, azok aztán élőben mondják a másiknak, hogy "Bocs, nem tetszik az arcod, inkább hagyjuk."? Vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Ezt a részt sosem értettem. Én szerintem erekciót sem tudnék produkálni egy olyan emberre, akinek nem tetszik az arca (vagy a testalkata). Az időmet is sajnálom elkúrni, hogy olyannal találkozzak személyesen, akivel zsákba macska még, hogy most egyáltalán tetszünk-e egymásnak. Azt meg gondolom ciki a 99%-nak, hogy 2 perc után mondja őszintén, hogy nem tetszik neki a másik, hanem inkább végigüli vele a találkozót, aztán később írja meg, hogy inkább mégse. De én nem érzem, hogy lenne időm ilyenekre.
2020. aug. 28. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én bevállalom a talit inkább mint hogy kiadjam a képem arcról. De még sose mondtak nemet.
2020. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz arckép-csere nélküli randira menni akkor nem mész, senki sem kötelez rá. Ettől még ha 50 fotót cseréltek is előfordulhat, hogy élőben egyszerűen nincs meg a kémia - minden élőben dől el bármennyit is cseverészel előtte a másik féllel.
2020. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se megy kép nélkül. Külső, belső ugyanúgy számít nekem. Az írogatásból ée tudom szűrni, hogy milyen az illető stílusa, mennyire laza. De ha arcképet nem küld, akkor biztos nem találkozok vele. Ha meg megvan az arc is és szimpik vagyunk, akkor tali előtt még egy telefont is megejtek vele, mert azért a hangja és beszédstílusa is számít. Szóval elég összetett xd

24f

2020. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogyan ismerkedsz, vagy mihez kötöd az ismerkedést, továbbá milyen keretek között jöhet létre a kapcsolatfelvétel az a te döntésed, és nincs senkinek beleszólása. Akinek nem fog tetszeni, vagy nem akarja valamelyik feltételt teljesíteni az nem fog veled ismerkedni, vagy jól megsértődik. Utóbbival kapcsolatban lassan regényt tudnék már írni.


Régen arckép nélküli ismerkedésbe belementem. Soha nem szerettem, de inkább azért mentem bele, mert nem voltak fényképek rólam, nem volt fényképezőgépünk sem, hogy csináljak, továbbá 2005 környékén még ritka és drága dolog volt, ha valakinek olyan mobiltelefonja volt, aminek volt kamerája. A kép minőségét mondjuk most hagyjuk.

Én nem attól féltem, hogy nem jön be a másik, hanem attól, hogy átver, vagy unatkozó tinédzser rejtőzik a profil mögött, esetleg egy homofób, aki bántalmazni akar.


A technika fejlődésével, és az internet térhódításával, amikor már fillérekért lehet venni mobiltelefonokat, amelyek rendelkeznek kamerával, így én nem fogadom el, hogy nincs arcképe, mert egyszerű egyet csinálni.

A "titkos Ilonákkal" és a kamusokkal nem sokat lehet kezdeni, de az arcképcsere feltétel azért a jelentős részüket kiszűri. Mindig korrekt voltam ismerkedés terén, és leírtam a bemutatkozó szövegemben, és privát levelezésben is, hogy a találkozó nem kötelez semmire. Hiszen nézhet ki jól a fényképeken, ha a valóságban teljesen elüt tőle, vagy épp nincs meg a kémia. Nálam már akkor is kiesik a másik, ha élőben is vonzó, de mellette bunkó, vagy épp büdös, igénytelen. Volt olyan randim, ami olyan hatással volt rám, hogy a következő sráctól, aki rám írt azt kértem fotózza le a száját nyitva, hogy lássam, vannak-e fogai, és ha vannak milyen állapotban vannak.


Az arckép nélküli randik nálam szóba se jöhetnek.

Egyszer az egyik ilyen nagyon besértődött, de persze válaszra se méltatott, amikor levezettem neki azt, hogy mivel nem tudom hogyan néz ki, így ha nem jön el a találkozóra, akkor annyit tesz, hogy törli a profilját, majd újat regisztrál és ezt végtelenségig csinálhatja velem, ha mindig belemegyek a vakrandiba.

2020. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is beszélgetek olyannal akinek nincs fenn fotólya, vagy az első köszönésnél nem küld.

Ezt meghagyom a gyerekek játékának.

2020. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

szerintem a többség arra hajt, hogy tudja hogy kellemetlen szituba kever téged, szóval valószínűleg online kioffoltad volna, de így már lehet hogy bele tud vinni dolgokba.

amúgy én kb rögtön blokkolom az olyat aki egy arckép elküldésén fenn akad, de igazából azzal se beszélek szívesen akinek nincsen szimplán képe profilján. főleg hogy én nem félek valakinek megfogni a kezét, vagy csókolózni vele nyilvános helyen. tehát ha valaki ennyire rejtegeti a szexualitását, hogy még egy melegeknek szánt platformon se képes felvállalni magát, az egész egyszerűen nem kész arra hogy velem találkozzon (főleg hogy csak nyilvános helyen talizok netről emberekkel)

2020. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!