Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én vagyok eltévedve, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok eltévedve, vagy ekkorát változott volna a meleg világ pár év alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok évig tartó Párkapcsolat után ismerkedtem volna. De a neten fellelhető társkeresők mondhatni katasztrofális eredményt hoztak. Tudom nem vagyok sem adonisz, sem milliomos, csak egy hétköznapi, negyvenes fazon, aki egy hasonló, fiatalabb fiút keresne, nem szex kapcsolatra, hanem picikét hosszabb időre. Hát ez vagy megszűnt, vagy mindenki álomvilágban él? Küldjek fotót arról, amim van és hasonlók jönnek csak? Ha nem 25 cm és nem vagyok lóvés, akkor ennyi?

Ha ez komoly, akkor feladom.



2020. aug. 29. 16:03
 1/7 Szende-lány ***** válasza:
91%
Ez van! Ekkorát változott a világ pár én alatt.. Én már feladtam..
2020. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik ok, amiért nem használok társkeresőket.

Jobb élőben ismerkedni.

2020. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

40éves vagyok szintén a mi korosztályunk most, úgymond elkelt, nagyon kevés egyedül álló van de inkább azt mondom nincs,

Minden képp ki kell rakni arcos fotót, és így fiatalok jelentkezni fognak, neked felesleges kezdeményezni mert egyből leráznak.

Ha aktív vagy szét szednek, de tényleg még 33feletti se igazán van, csak kapcsolatban.

2020. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos én 26 évesen adtam fel a párkeresést. Kondizok,dolgozók, csúnya sem vagyok, de csak szexelni akar mindenki.
2020. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért kivétel még akad:)

utolsó?hogy érted,hogy elkelt?

2020. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Sajna nem nagyon társkeresôzök úgyhogy nem tudom. De a többi társkeresôs kérdésbôl kiindulva yup, úgy látszik ez a helyzet :/
2020. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos az internet az szörnyű lett. Nem csak azok akik fönt vannak, hanem sz oldal üzemeltetője is. Csak a pénz lehúzás megy. Van olyan oldal, ahol pl egyik hirdető sem valóságos, de úgy adja elő. Szépen nyájasan üzenget, amig be nem fizeted a pénzt. Utána meg eltünik. Én 54 éves vagyok, és 20 évesek írják, hogy pont én vagyok az esetük. Tudod ki hiszi el. Hát ennyi sajnos.
2020. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!