Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen sportból volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sportból volt már partneretek?

Figyelt kérdés

Én kb 15 éve szexelek hiszen 15 éves korom óta.

Volt már kézilabdás, úszó (2), kajakos, focista (4), vizilabdás (3), kosaras (2), dzsúdós, utcai trükköket művelő (nem tudom ennek mi a neve), artista, kicboxos, táncos (2 és tudom az nem sport és az artista se) és egy bírkozó.

Az összes passzív szerepben és többük állandó partnerem volt. Ez a kérdés csak úgy jutott eszembe hogy dumáltam valakivel éppen és beszéltünk róla, hogy sportolókkal izgi-e és kanosabbak-e, stb. És kb olyan 50 szexpartnerem lehetett eddig. Azonban köztük sok volt a sportoló vagy izmos. Pedig vékony vagyok. És full önző aktív.


Akik írnak választ megtennék, hogy megírják hogy ők melyik szerepben voltak? Érdekel, hogy tényleg igaz-e hogy a többsége a sportolóknak passzív.


2020. aug. 31. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Aktív vagyok, 40éves szerintem én egy sportolóval se voltam

De én nem is szeretem a vékony srácokat, csakis a husosat akin van mit fogni.Munkka szerint volt besorolás nekem, és még tűzoltóval nem voltam, a többi megvolt dr. Ügyvéd, rendőr, katona, pap, stb.

2020. szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
pap??
2020. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezen, 2-eske miért csodálkozol ?
2020. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Én magam is passzív vagyok, és TÁNCOS, én a táncot is sportnak tartom, hiszen ha vki komolyan űzi ugyanúgy sportol...

17F

2020. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan így van :-)
2020. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Így van. A táncos is besorolható :)
2020. szept. 8. 11:28
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy focista, aki csak szopatott, semmi más, volt egy kosaras, akivel kölcsönös orál volt, és én dugtam, ők tizenévesek voltak. A többi se nézett ki rosszul, szép testük volt, de hogy sportoltak-e, azt már nem tudom. Mindenesetre imádok tizenéves, korai huszonéves sportoló srácokat szopni, aki könnyítene magán, írjon privit! 😊
2020. szept. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Cselgáncs.Miközben a földharc tartott egy páran fogdostuk egymást.

Azután elég gyorsa szex lett belőle.De volt úszó is,meg torony ugró.

Utóbbiak szép testű passzív srácok.Nem fúl passzív.

2021. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, talán azért, mert sport közben általában erősnek és keménynek kell lenniük végig. Ezért tetszik nekik, ha az ágyban fordul a szerep, és ott végre őket dugja meg valaki keményen. :)
2021. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
E-sport.
2021. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!