Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez tényleg ennyire jó érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire jó érzés?

Figyelt kérdés

A napokban megleptem magam egy dildóval. Az első alkalom inkább fájdalmas volt és kellett egy kis idő, amíg megszoktam a méretét. Viszont azóta nagyon jó, valószínűleg megtaláltam a prosztatámat és néhány perc dildózás után, már érzem ahogy bizsereg és folyamatosan folyik a farkamból az előnedv. Elképesztően jó érzés, legszívesebben egész nap csinálnám :DD

Másnak is hasonló? Milyen méretű dildóval értétek el, hogy kéz nélkül tudjatok elélvezni? (25/F)



2020. szept. 10. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én is probaltam mar hasonlot de nem ereztem izgalmat
2020. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Élő pasival meg mégjobb, hidd el!
2020. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 18 centi és tényleg jó érzés. Egyfolytában áll és folyik belőlem az előváladék. Ha 1-2 órán át csinálom nem spriccelek, csak ömlik belőlem. Annyira jó tud lenni, hogy gördülnek a könnyeim és halkan nyögdécselek.
2020. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor egészségedre, további sok boldogságot. :-)
2020. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Úgy néz ki sokan megtalálták életük párját, nem csoda hogy panaszkodnak utána hogy mindenkinek van valami hibája.
2020. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ilyen jó érzés, de egy igazi férfi vastag és kemény farkába beleülni még sokkal jobb. ;)
2020. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pumpásat használok ami még ennél is százszor jobb mert pontosan akkorára pumpálhatod fel hogy maximálisan igzassa a prosztatát. Szinte hozzá sem érek és akkora ejakulációm van abban a pillanatban hogy hihetetlen.

Szeretném kérni majd a barátnőmmel hogy segítsen amikor együtt vagyunk de még szégyellem elmondani neki.

2020. szept. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!