Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen hasonló helyek vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hasonló helyek vannak még melegek számára, mint a Gárdonyi nudi?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Milyen hely ez a Gárdonyi nudi? Csak férfiak járnak oda? Mi zajlik ott?
2020. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Bék´smegyer, bányató
2020. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Rudas fürdő. Bp.
2020. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1: Az minden, csak nem nudi.
2020. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én másodszor voltam.

Meleg Gerontofil vagyok!


A hely két részre oszlik. Van a heteró, ahol megfordulnak melegek is. És van egy másik része is, ahol a melegek van

Párommal járok ki. Soha nem volt harmadik. Inkább a felszabadultság miatt járunk. Igen! Szeretünk megnézni másokat és még azt is kibeszéljük. Igazi barátság, amiben mindent a szemnek semmit a kéznek elven alapszik. Azért ő szerencsésebb mert javarészt 25-40év közti pasik vannak kint. Nekem a +60 a zsáner. Ő 67 éves. Na mindegy... Nem ez a lényeg. Én morbid dolgot nem láttam. Napoznak, méregetnek, úsznak. Egyszer láttam 2idős férfit játszani megbujva. Tetszett! Ez nem szauna... Bár voltunk ott is 3x. Ott azért történik ez-az. Bár ott sem láttam brutális egymásnak esést. Most jöhett a megvetés, hogy milyen emberek vagyunk mi. Hát megsúgom intelligens és diszkrét. Rólunk senki sem tudja az ismeretségi körünkben, hogy melegek vagyunk. Nem élünk együtt. A sauna, gárdonyi nudi vagy egy két hely a mi menekülési helyünk. Ahol mások előtt válalhatjuk másságunk és ezzel nem keltünk senkiben sem megbotrágozást. Mi csak szeretünk mesztelengedni, vagy

épp másokét megnézni. Monogám kapcsolatban élünk.

2020. szept. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!