Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem egyértelmű számomra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egyértelmű számomra, hogy melyik nemhez vonzódom?

Figyelt kérdés

Többnyire a fiúk vonzanak szexuálisan és érzelmileg is. Néha viszont megnézek egy-egy lányt, van, hogy szexuális fantáziaként is megjelenik lány, de ezt sose tudom hova tenni. Nekem a biszexualitás nem opció. Azzal egyszerűen képtelenség együtt élni.

Segítsen valaki eldönteni. Ha meleg vagyok, teljesen elfogadom, de akkor a lányokhoz ne legyen semmiféle vonzalmam...


21/F


2020. szept. 13. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van benned egy enyhe biszexualitás, de ez nem jelenti azt, hogy bármit is kezdened kellene a nőkkel. Ha a pasik vonzanak, velük tudod elképzelni az életed, akkor velük foglalkozz.
2020. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem kívánság műsor.

Voltál már saját nemeddel?

2020. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik nemmel sem volt se kapcsolatom, se szexuális élményem.
2020. szept. 13. 09:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig az fogja eldönteni a kérdést...
2020. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ez eléggé biszexualitásnak hangzik.

Azt viszont egyáltalán nem értem, miért nehezebb a biszexualitást elfogadni, mint a homoszexualitást.

2020. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki mindkét nemmel. Olyan pasival és csajjal, akik vonzanak szexuálisan és jófejnek is tartod őket, megbízol bennük.


Én biszex nő vagyok. Voltam csajokkal és pasikkal is. Nem volt minden alkalom jó, de nem a nemtől függött, hanem az adott személytől. Ettől függetlenül férfiakkal vagyok párkapcsolatban. Ugyanúgy, ahogy más férfival, csajjal sem fogom megcsalni. Szerintem nem olyan vészes dolog. Vagy mire gondolsz, miért nem játszik nálad a biszexualitás?

2020. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy transzit. Van lika is, botja is ,meg nagy mellei is ha mar megmuttette:)
2020. szept. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!