Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Nektek bejön az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön az hogy egy fiatalabb srác idősebbnek néz ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy érettebbnek fizikailag is meg szellemileg is. Vagy az inkább “kora vénség”?

2020. szept. 13. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem bejön. :)
2020. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Bejön, pont ez a lényeg.
2020. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is.
2020. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen bejön.
2020. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Mire gondolsz? Taknyos, gyerekem lehetne huszonévesekre, akiknek nagyobb szakálla és a hasa, mint a télapónak, négy szál átfésült haj a megüresedett búrájukon, mint a Mézga Gézának, és egy tekercs kátránypapír jobban öltözik náluk?


Tele van most ilyenekkel a város. Ezekkel a borotválatlan szőrmókokkal. Azt hiszik, attól lesznek кurva szépek. Anélkül se volt azok, de mindig van még három emelt lefelé. Azt csodálkoznak, ha lecsókolomozzák őket a lépcsőházban. Én is le fogom, velem ne tegeződjön, ha úgy néz ki, hogy az öregapám jobban néz ki. És akkor veszi elő a diákigazolványát, hogy egyetimsták. Persze... Hat kiló szakállal. Fél tüdejük már eldohányozva. Majd amikor 50 évesen 70-nek néznek ki, és két lépcsőtől beszarnak, ha nem jön az alacsonypadlós busz, akkor már nem lesz ez az "éretebb" elgondolás annyira menő... A húszévesség pedig nem tart sokáig.


Válaszom: Nem

2020. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző, te rendszeresen elsírod, hogy mennyire utálod ezt a mai trendet, hogy a mai srácok szakállat növesztenek, dohányoznak? (ezt alapból nem értem mert a nyolcvanas évek óta folyamatosan csökken a dohányosok száma). Nem értelek. Rengeteg fiatal csupasz arcú fiatal srác van, mehetsz hozzájuk. Vagy az a baj, hogy nekik se kellesz? Mert ha annak a néhánynak se kellesz, többnek se kellenél. Árad belőled az egoizmus. Hánynia kell az embernek tőled. Szerencsére nem azért élünk, hogy a hozzád hasonlóknak megfeleljünk.
2020. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló úgy látom szándékosan félre értette a kérdést!
2020. szept. 13. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!