Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ha kiderült számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kiderült számotokra h homók vagytok,utána szar érzes marad örökre?

Figyelt kérdés
Vagy ha feldolgoztátok már, akkor annyira természetes lesz h a minden napokban eszetekbe sem jut, és együtt nevettek a homokos vicceken is? Csak annyi a kulonbseg h a jokepu fiukat nezitek meg, nem a csajokat?

2020. szept. 14. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én csak biszex vagyok, de egyáltalán nem zavar. Igen, megnézem a pasikat, és a nőket is, de a pasik jobban izgatnak.
2020. szept. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

41éves vagyok

Számomra természetes

És a környezetem, barátaimnak is az.

2020. szept. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom vele, elem az eletemet mint eddig, nem kell dramat csapni belole megszokod aztan rajtad all hogy mit csinalsz a helyzettel.
2020. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtermészetesebb dolog számomra, sőt mi rá szerelmes vagyok még büszke is vagyok h meleg vagyok!
2020. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne szar érzés?

Ha így is lenne, sem tudnék mit tenni ellene, nem?

Én boldog vagyok így, hogy nem kell megfelelnem a társadalmi elvárásoknak.

(hozzáteszem a heteroknak is meg kell felelni a társadalomnak).

2020. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én hetero vagyok,csak próbáltam empatikus lenni és biztos rosszul érezném magam,ha nem az lennék. Túl erős a társadalmi nyomás. Haverjaimmal ha poénkodunk stbstb, és lehet magamra vennék 1-2 megjegyzést. (Nyilván a barátok más tészta azok valszeg óvatosabban fogalmaznának ha úgy lenne)


Másrészről pedig próbáltam megérteni ezt a meleg büszkeség napja,dolgot,hogy miért is van rá szükség.

2020. szept. 15. 00:50
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdezö, nekem már az elsö olvasatkor gyanús volt, hogy nem meleg a kérdezö, ugyanis nekem eleve értelmetlen a kérdés.

Kiderült rólam, hogy meleg vagyok ? Semmi nem derült ki, már az óvodában is a nekem tetszö fiú fütyéjét akartam megfogni. Nekem ez teljesen normális volt. Ezzel kapcsolatosan eyáltalán semmiféle rossz érzésem nincsen. Ilyen vagyok és kész. Persze, hogy megnézem a csinos fiúkat. Egy homokos vicc is lehet jó: (ízlés kérdése)

Két meleg fiú ülnek a fürdökádban, és egy darab szart lökdösnek egymásnak. Fürdetik a gyereket.

2020. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!