Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire fontos része az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos része az identitásodnak az, hogy aktív vagy passzív vagy az ágyban?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 11:52
A kérdező szavazást indított:
Csak aktív vagyok, ehhez ragaszkodom
Aktív de néha jó a változatosság
Uni, mindkettőt igénylem
Passzív vagyok, és ehhez ragaszkodom
Passzív vagyok de néha jó a változatosság
Kapcsolattól függ, partnertől hogy melyikhez van kedvem
Uni vagyok de megvagyok csak az eggyikkel vagy másikkal ha olyan a helyzet
Nem érdekel ez az anál
Szeretek kísérletezni, ami épp jólesik
Egyéb
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Számomra nem ragaszkodás kérdése, és nem választottam

Homoszexuális aktív meleg vagyok.

2020. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Iszonyatosan taszít a gondolat, hogy bárki a segglyukammal szexuális értelemben foglalkozzon. Taszít, hogy hozzáérjenek, hogy kinyalják, hogy bedugja valaki az ujját, hogy megdugják az enyémet.


De ehhez képest például szopásban uni vagyok és szívesen szopok, szívesen le is nyelem. De az análnál full aktívság van. A pontos okát nem tudom, de így van.

2020. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
2-eske, egyet értek veled, hasonlók a gondolataink ;-)
2020. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább aktív vagyok, de ha úgy alakul, hogy a másiknak örömet tudok okozni vele, akkor más is lehet.
2020. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-eske, ideális, amit írsz, gartulálok :-)
2020. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Alapvetően aktív vagyok,de szeretem ha a partnerem ugyanúgy kényeztetve van orálisan.szeretek én is adni és nem kizárólag az anális közösülés által.én egy érzelmes aktív vagyok aki abszolút egyenrangúságpárti.és már megfordult a fejemben hogy kipróbáljam a passzív oldalt.De a mostani érzelemmentes ,gyengédséget nélkülöző kapcsolatok az ilyen irányú gondolattól eltántorítanak.
2020. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolattól függ, hogy melyik a frekventáltabb, de szeretek váltogatni. Szóval sose lesz olyan, hogy csak az egyik.., kivéve ha a partner nagyon ragaszkodik de ilyen még nem volt.
2020. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Csak nekem furcsa, hogy az első három válaszoló kapásból a "csak aktív vagyok, ehhez ragaszkodom" változatot írta le, ehhez képest 23 szavazatból eddig ténylegesen mindössze 1 esett erre a válaszlehetőségre?... :D
2020. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es megírta mire gondoltam csak átfogalmazom.


Iszonyatosan taszít a gondolat, hogy bárki a farkammal szexuális értelemben foglalkozzon. Taszít, hogy hozzáérjenek, hogy megnyalják, hogy bedugjam valakinek a seggébe vagy bárki leszopjon.


De ehhez képest például nyalásban uni vagyok és szívesen nyalnám, ujjaznám bárki lyukát . De az szopásnál full passzívság van. A pontos okát nem tudom, de így van.

2020. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tanquerey ***** válasza:
100%

Én többnyire a passzív szerepet kedvelem, bár vannak pillanatok, amikor rám jön egy kicsit az "aktívkodás" :) Igazából nekem az jön be, ha 80%-ban én foglalkozhatok a partneremmel, imádom, ha kényeztethetem minden porcikáját a mellbimbóit és a farkát hangsúlyozottabban :)


47/F Bp

2020. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!