Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem volt bizarr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt bizarr anyám viselkedése (megismerte a páromat es "ajandekot" adott)? 18/F

Figyelt kérdés

Ekezetekert elnezest, telefonrol vagyok, nincs annyi turelmem.


Megprobalom szorol szora idezni a parbeszedeket.


Nemreg elmondtam anyamnak (apa nincs a kepben), hogy meleg vagyok. (A parommal nehany honapja vagyunk egyutt).

Erre a reakcioja: "Rendben (elmosolyodott). Sajtos teszta jo lesz vacsira?"


Ma, iskola utan feljottunk hozzam, mert nalam maradt a toltoje es mar kellett neki. Anya otthon volt, kesobbre kellett bemennie, de mar sietett.


Nos... bemutattam anyanak, mint a paromat.


Anyam reakcioja: "Erre nem keszultem fel. Vegre, hazahozol valakit, erre pont rohannom kell!"


Sietett, de gyorsan mondta, hogy varjunk. Odaadott nekem egy kis muanyag dobozt, azzal, hogy "hasznald egeszseggel", utana mint akit puskabol lottek, elment.


Kinyitottuk. Anyam egy doboznyi gumit adott!!! A parom szerint egyszerre jofej es bolond az anyam. En meg nem dontottem el. Majd' lesult rolam a bor. Orulok, hogy elfogado, de ez... ezzel nem tudok mit kezdeni. Marmint nem a gumikra ertve. Xd



2020. szept. 14. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök vicces anyukád van. Párodnak igaza van, egyszerre jófej és bolond
2020. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos anyukád van. Lazán kezelte a helyzetet és viccesen.
2020. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó fej! 😊
2020. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Így is lehet :)
2020. szept. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jófej és törődő😊
2020. szept. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem mindennapi volt a reakció, de szerintem sincs vele baj. Jó is lenne, ha ilyen jól reagálná le sokak anyukája/apukája ezt. 😊
2020. szept. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
zizi :)
2020. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretné hogy használjátok (STD), jófej, normális. Kérdezd meg azokat akiket a szülők majd' kitagadnak amikor megtudják hogy melegek - mit nem adnának egy hasonló felfogású szülői fogadtatásért!
2020. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak minden szülő ilyen lazán kezelné! Szerencsés vagy :)
2020. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem is ilyen anyukám lenne.
2020. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!