Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő srácok, nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő srácok, nektek is elmegy a kedvetek ismerkedés közbe?

Figyelt kérdés
Mi a megoldás? Mióta próbáltok összehozni pl egy talit? Vagy még ott nem jártok? Vagy csak én vagyok ilyen "meggondolós"?
2020. szept. 17. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem!

Sok töketlen, határozatlan

Ti teszitek ki Romeo 80%kb

2020. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Max 1 nap, és válogatós vagyok

Ez nam át jelenti hogy le is fekszek vele, egy randi, beszélgetés.

2020. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van az 99% is! De nem baj, lassan senki sem fog találkozni már az ilyenek miatt. Persze utána meg siránkoznak, hogy nem kellenek senkinek!
2020. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tanquerey ***** válasza:
Na igen, a Nextdoor, a Lucas, Sean Cody és a többiek magasra tették a mércét, nehéz - sőt, majdhogynem lehetetlen - azt megugrani még egy fiatalnak is, nem csoda, hogy ha sokan meggondolják magukat ismerkedés közben :D
2020. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azokat nemhogy megugrani, de közelíteni sem lehet. De ha valaki tényleg olyat akar, akkor rossz helyen keresi itt lent a földön. :)
2020. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak chatsexelni szeretnék valakivel. aztán, ha a fantáziánkban egymásra találunk, akkor tuti jól működnénk élőben is. 32 bi
2020. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös ezzel csak annyi gond van, hogy ők is emberek.
2020. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!