Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » DOMINÁNS srácok, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DOMINÁNS srácok, ti mit szerettek csinálni a szolgátokkal?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok? Találtatok már ilyenre partnert?

2020. szept. 21. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Felszabadítani


18f

2020. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább csak BDSM érintettségű, de elsősorban FETISISZTA 40-es fickó vagyok. Nálam a fétis kifejezetten az ún medical, azaz orvosi játék. Ami azt jelenti, hogy a domináns vs sub, alárendelt reláció abban rejlik, hogy én beöltözöm orvosnak és a "páciens" le kell, hogy vetkőzzön előttem. Először alsónacira. Már itt zavarban van és kiszolgáltatott, hiszen én be vagyok öltözve, illetve az eszközeimmel ahogy vizsgálom, a testének semmilyen titka nem marad előttem. Határozottan utasítom, kikérdezem, neki meg kell tennie és el kell viselnie az orvosi vizsgálat tortúráját.

Csak mellékesen megjegyzem, hogy nekem is van egy sub oldalam, ha egy jóval idősebb doktorbácsi engem vizsgálgat. De ez nem szexuális előjáték, hanem fétis. Tehát semmi orál, anál, stb nem játszik.

2020. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Ütni, rúgni, taposni, kötözni tágítani

A szimplább dolgokat szeretem, a szerepjátékok (pl sétáltatás) nem elég

Imádom a mellbimbót kínozni, de cbt, sounding kizárva!

A legmesszebb, ameddig idáig elmentem, az volt, hogy egy passzív figymáját átszúrtam tűvel, és összeszurkáltam a seggét

18/F

2021. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok, aki érezteti a hatalmát, de "kegyesen" mindig megkíméli a másikat a durvaságtól. Van aki élvezi, hogy nagyon kiszolgáltatott, de mégsem használják ki teljesen. :/
2021. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kikötve a hasát boxolni.
márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!