Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A különböző appokon miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különböző appokon miért nem képesek sokan megérteni, hogy a NEM, az tényleg NEM-et jelent?

Figyelt kérdés

Rengetegszer írnak rám olyanok, akik egyszerűen nem az eseteim (sokkal idősebbek, kövérek, nagyon alacsonyak etc). Elmondom egyszer, hogy bocsi, de nem. Elmondom utána még egyszer, és tovább folytatják a hülyeségüket. "akkor 20 ezerért?" "tessék itt a farkam, hátha ez meggyőz" "de most egy esélyt sem tudsz adni". Miokr harmadjára már erélyesebben közlöm, hogy hagyjanak békén, akkor pedig fel vannak háborodva, hogy mekkora bunkó vagyok, és letiltanak (mintha amúgy én írogatnék nekik ... :D)

Tisztelet a kivételnek, vannak persze olyanok is, akik már elsőre megértik.



2020. szept. 24. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyeneket ha utána sem fogják meg szó nélkül tiltom.
2020. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak ott.

Mert ugye van az a - sajnos - eléggé elfogadott nézet, hogy ha nemet mondanak valakinek, de ő debil módra fel sem fogja, hanem tovább traktálja a kiszemeltjét, akkor ő mennyire erényes és jó pasi, hogy mennyit tud khm "küzdeni" a szerelemért.

2020. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha le is tiltanak, akkor mi a gond? Már azzal se kell vesződni 😂
2020. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda szörnyű átok lehet hogy kívánatos vagy, és válogatós.

Van aki elfeljti egyébként hogy írt már, csak rója a köröket és boldog. Boldogtalannak írja ugyanezeket.

2020. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az a problémán, hogy elfelejtette már, hogy írt, ezért két hónappal később ír megint, hanem mikor egy beszélgetésen belül nem hajlandó elfogadni, hogy a válasz "nem".
2020. szept. 24. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit tenni en is ebbe a cipobe jartam, Romeon sajnos 50 a blokk limit, Grindren meg 10/nap.


Ezert en Romeon nem vagyok fenn Grindren meg sajnos pont az ilyeneknek van extraja hogy latjak hogy elolvastam de nem irok vissza, el se olvasd elobb utobb megunjak.


Ez huspiac, nem kell jofejkedni, "no answer no interest" vannak haverjaim akiknek sok szaz olvasatlanja van...:D

2020. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A nem válaszolás joga inkább erre vonatkozna, az ilyen bunkókra. Ha elsőre nem érti akkor kapasból tiltás. Főként a Te lelki nyugalmad miatt is. Az ilyenekkel nem is szabad foglalkozni.
2020. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!