Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki csak közös masztit akar Ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csak közös masztit akar Ő általában olyan félénk hogy el se jön, jó a tapasztalatom?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Én csak kíváncsi vagyok. Nekem fontos, hogy a teste és a farka tetszen. De elsőre ennyi izgatna. De mindenki arcképet is akar. Emiatt nem jön össze. És én elmennék. Szóval nem tudom milyen tapasztalatod van, de én így vagyok pl.
2020. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsi nem közös masztit hanem egymásnak verést szeretnék.
2020. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aki csak a neten akarja annak a 99%-a nem fog elmenni... mármint élő randira máshogy nyilvánvalóan igen 😅
2020. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is úgy vagyok mint az első válaszoló.
2020. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, de akko meg lesz dugva a szád.
2020. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is valakivel kiverném közösen, pontosabban egymásnak. De a legtöbb itt is csak kamus vagy egyszerűen túl félénk.
2020. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul látod kérdező, aki csak faszverést akar, az sokkal inkább elmegy.
2020. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Arckep nelkul megis mit vartok? Jezusom... annyira alap ismerkedesnel. Az az elso. Aki nem hajlando kuldeni, az ne csodalkozzon, ha semmi nem jon ossze.
2020. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem összejött már arckép nélkül is.

Én benne lennék egy egyásnak való kiverésben. Aki akar írhat :)

Arckép nem kell :)

2020. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy "aki csak közös masztit akar Ő általában olyan félénk"?

Már mitől lenne félénk, aki csak masztit akar? Én is bőven beérem masztival, már több tíz fiúval próbáltam a dugást, és egyáltalán nem nyújtott akkora élvezetet, hogy zavarna a dugás nemléte.

Ezzel szemben akik dugás nélkül nem is képesek szexelni, na azok szokták távolról/bokor mögül vizslatni, hogy tényleg tetszik-e a partner. Mivel nekik vannak teljesíthetetlen elvárásaik.

2020. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!