Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dúró Dóra feltette az életét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dúró Dóra feltette az életét arra, hogy tönkretegye a homoszexuálisok életét?

Figyelt kérdés
Egy fiatal nőben ennyi gyűlöletet még nem láttam.

2020. szept. 27. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Budaházy Edda vs Osvát Zsolt vitát ajánlom a Polbeat-ben
2020. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

#1


Xddddddddd

2020. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Mivel teszi tönkre az életeteket?
2020. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 biology97 ***** válasza:
88%
Dúró Dóra, Budaházy Edda és még sorolhatnám a saját életüket fogják tönkretenni, még ha másokét is szeretnék. Elnézést a pejoratív illetésért, de ilyen faék egyszerű szellemi képességekkel rendelkező embereket csak válogatva lehet találni és beválogatni a közmédiába. Amennyiben lenne egy határ, amely szerint csak adott intelligencia, tájékozottsági/műveltségi szint után szerepelhetnének, akkor őket nem látnánk. Mindazonáltal visszavinném őket az általános iskolába, hogy tanuljanak illemkockákat, vegyék át a vita alapjait, hogy megismerjék mi a vitakultúra,illetve az érvelés. Bezárnám őket egy könyvtárba, hogy megtanuljanak megfelelően olvasni, mialatt bővül a szegényes ismerettáruk is. A Kazinczy-verseny lenne a csúcsa, hogy megtanuljanak szépen beszélni, ha már ennyire imádják a magyarságot.
2020. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem véletlenül ilyen. A gyermekkori bántalmazások, az, hogy a nők felé fordult, csak ezt nem tudja feldolgozni, teljesen egyértelmű nála is.
2020. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csak a saját sikertelenségét próbálja valamivel takargatni, és hát ezzel olyan könnyű(pl a legtöbb homofób így van ezzel).

Az én életemet semmilyen módon nem rongálja a hölgyemény, ha több iq-pontja lenne mint amennyit próbál mutatni, akkor sem sokat érne.

2020. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Saját maguk teszik tönkre az életüket azzal, hogy nem kezeltetik a betegségküket. ;)
2020. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha már neki nincsen, legalább hadd próbálja meg tönkre tenni azokét, akiknek meg van. Egyébként a Mi Hazánknak szerintem jókorarésze olyan látens meleg/leszbikus mint a kályha. Tipikus pszichológiai jelenség, elég erős a gyanú, ha már a nagy "heterók" kb 10-szer annyit foglalkoznak a melegekkel mint a melegek saját magukkal.
2020. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
87%
Szerintem 1000x rosszabb lehet Dúró Dóra vagy Budaházy Edda gyermekeként felnőni mint egy meleg pár szerető, gondoskodó családjában. Őszintén sajnálom azokat akik csak beleszületnek egy olyan családba ahol ilyen korlátozott, műveletlen, rosszindulatú emberek nevelik fel. És ezek alapján bélyegzik meg őket is...
2021. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Kis komcsika. KÁr, hogy a homók egyrészt nem tudnak családot alkotni, másrészt sokkal erőszakosabbak, sokkal több vita van, mint egy tényleges párnál. ;)
2021. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!