Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valami ötlet, vagy tanács? Tö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ötlet, vagy tanács? Többi lent!

Figyelt kérdés

Amikor fürdök, öcsém allandóan bejön wc-re!

Állandóan elhúzza a függönyt, és elkezdi mesélni a napját!

Sosem voltunk szégyenlősek egymás előtt,egy szobában lakunk, de engem ez zavar!

Mondtam neki,hogy majd kint beszélünk de pont lesz@rja és csak mondja mondja, és észrevettem, hogy állandóan a péniszem lesi!

Multkor mondtam neki h mit kukolod csak nevetett!

Ha meg bezárom akkor meg veri az ajtót h wc-znie kell!

Ha meg nem nyitom ki anyánknak mondja, ő meg kiabál h nyissam ki mert az öcsémnek wc-re kell mennie!

Lehet h valami meleg dolog lehet a háttérben?

Meg pl. amikor az osztálytársa ott alszik akkor a takaró alatt hallom h matatnak meg halkan vihognak!

Persze ők azt hiszik, hogy alszom!

Csinálhatnak valami olyat esetleg amit nem kellene?

Gobdolkoztam azon h felugrok és lerántom róluk a takarót!

Csak nem biztos h szeretném azt látni amit nem igazán szeretnék látni!

Ha lehet normális válaszokat írjatok!

Előre is köszi!



#fürdés #kukkolja
2020. szept. 29. 07:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a fürdős dolgot először anyukáddal beszéld meg, márpedig hozzád ne járkáljon be senki mikor fürdesz.


Nem jó ötlet az, hogy tetteted az alvást, inkább ebben a szituációban pont azt kellene jelezni feléjük, hogy felügyelve vannak.

Van egy öcsém, meg egy húgom is, ha egyedül hitték magukat, akkor minden rosszaságot megcsináltak. Mindig rájuk szóltam, figyelmeztettem őket, ezt nem szabad, ezt nem így kéne, és egyébként átlagban megértették. Ha utólag rájöttem valamire, azt is leültem megbeszélni velük, hogy miért nem szabad, stb.

De ha esetleg ez nem megy neked, szólj anyukádnak, alapjáraton ez a szülők feladata lenne.

23/N

2020. szept. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Te mennyi vagy?
2020. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Én nem foglalkoznék vele, had menjen be.

Ha nekem lett volna egy öcsém, én együtt fürödtem volna vele ameddig csak lehet.

És miért zavar, hogy nézi a farkad?

Ha meg meleg, akkor meg ez van, zavarna téged, ha az öcséd meleg lenne?

2020. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2es

Ő 13 én 19



3as

En soha nem fürödtem vele együtt, most meg mar pláne, mert nem igazán vagyok kíváncsi a pöcsére!

2020. szept. 29. 17:08
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

A tesók szeretik egymást.Ne gorombáskodj.És hadd vihogjanak.Gondolom te meleg vagy,azért itt írsz.Akkor meg ne törődj vele mit csinálnak a

takaró alatt.

2020. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5os

Nem vagyok meleg!

És eszem ágában sincs vele gorombaskodni, nagyon szeretem!

2020. szept. 29. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Akkor meg miért baj, hogy bent van és lát téged meztelenül?

És miért nem látnád a saját testvéredet meztelenül?

Szerintem a testvérek, illetve a családon belüli mertelenség-nek természetesnek kéne lennie.

Én, ha lett volna öcsém biztos meztelenkedtem volna vele együtt.

2020. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

De most miért bántjátok ezért? Igenis, ha nem akarja, hogy lessék, akkor had legyen már meg hozzá a joga. Azért írta ide, mert az gondolja, hogy tudnak a melegek valamit mondani, de rossz helyre írt, mert a java csak perverz, akik még ki is vernék, meg be is szálnának a tesó mellé...

Kedves kérdező, ilyenkor még keresi a szexualitását a fiatal, szóval teljesen normális. Ülj le vele, beszélgessetek ezekről a dolgokról, ha meg nem éesz belőle semmi, akkor mond meg neki, hogy nem szeretnéd ha bent lenne, vagy fürdés előtt "wécéztesd meg". Sok sikert.

2020. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szólj rá az öcsédre, amikor vihognak a takaró alatt, már csak azért is mert te is ott vagy?! Szerezzenek szobát, ha ennyire akarják. És igen szólj anyudnak, hogy felnőtt vagy, hadd fürödjél egyedül, Te se meg öcséd sem mentek be, amikor ő fürdik, neki hogy esne?? Nem véletlenül zárnád be az ajtót, jogod van a privát szférához. Bár lehet azért nézi a tiedet, hogy milyen egy "igazi", hogy az övé is olyan lesz-e.
2020. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7es

Te biztos valami pervi vagy!

2020. okt. 1. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!