Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Próbáltad már a turbó orgazmust?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltad már a turbó orgazmust?

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni de nem találok semmit. Egy bi sráccal próbáltam ki. És azóta csak arra vágyok. A farkammal csinálta és isteni volt. Csak érdekel mások véleménye is, hogy ti milyen gyakran szoktátok, stb. Az a baj, hogy annyira jó érzés, hogy felülír mindent amit eddig átéltem. Imádom de csak úgy izgi ha más csinálja. Azonban a srác szeptembertől nem lakik Pesten.:(
2020. okt. 6. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Az amúgy mi?
2020. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez mi de ígéretes. :)
2020. okt. 6. 19:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki vágja bátran írjon :)
2020. okt. 6. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Még nem próbáltam, de sejtem, hogy mire gondolsz. Nagyon jó lehet.
2020. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
A lingam masszázsra gondolsz? Az szerintem is nagyon jó. Erről a turbó orgazmusról még nem hallottam.
2020. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, a farkaddal csinálta de nem tudod mi az? Mit csinált?
2020. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kiforgattad a szavaim. Volt egy 2. komment amit töröltek. Az arról szólt hogy ez nem a mit tudom én mi és arra reagáltam. A nevét nem tudom mi lehet.


Én turbó orgazmus néven ismerem a sráctól. És a kérdést ha elolvasod teljesen más. Szóval kérlek ne forgass ki, mert ez így csak kekeckedés amire nem adtam okot szerintem.

2020. okt. 7. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Leírná valaki mi ez?
2020. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Erről még énsem hallottam és a leírtak alapján nemtudok mire asszociálni eképp ha leírnád mi is történt akkor vagy hogy volt mit csinált lehet a kérdésre való válaszadást is megkönnyítené
2020. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippem van mire gondolsz. Szívesen megmutatom de cska ha te is csinálod nekem. Tényleg fergeteges érzés. Bár meglepő mert nem mindenki szereti. Az exem farka pl túl érzékeny volt erre.
2021. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!