Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM kedvelő szolga srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő szolga srácok nektek mi a fontos a partneretek terén?

Figyelt kérdés

Tehát pl ha nem kötöz hanem csak elvárja a srác hogy kedvére kényeztessed őt, masszírozd, szopd, stb. Az bejön? Arc? Test? Farok vagy mi a döntő? Zavar ha nem teljesülnek a vágyaid vagy pont hogy bejön hogy a domináns fél dönt erről?


Ha reagálsz kérlek tedd meg hogy írsz kort is.


2020. okt. 7. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi hogy fiatal legyen és csak az történjen amit megbeszéltünk.

F 29

2020. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fontos, h mindkettonknek tetszen ami tortenik. Tehat peldaul nekem nem jon be a labnyalas mondjuk, akkor nem szeretnem, ha erre kenyszeritene a dom. De amugy imadnam, ha o iranyitana es o szabna meg mi tortenik, csak a kereteket tartsuk be. :) de az izgat nagyon, hogy a domot kedvere kell kenyeztetnem
2020. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, csak legyen megbeszélve a dolog, ahogy írták már előttem. Valamint legyen helyes, fiatal, vékony. Ja és megbízható. Más nem számít. 24F
2020. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel erényövet hordok, nem is kérdés hogy ő dönt mindenről és az én vágyam nagyon másodlagos.

Kinézetre meg legyen igényes, velem kb egy korú, az jó ha sportos.


26/F

2020. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szeretném már kipróbálni hogy szolgálhassak egy fiatal srácot.

Amit parancsol azt kellene csinálnom.

Imádnám🤩


18/F

2020. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a házi szolgálat jönne be. A négy fal között meztelenül tenni amiket mond, behódolni. Azért jó ha találkoznak a vágyaink és olyanokat kér amiket én is szeretek (pl. talpnyalás, alázás stb.). Inkább a személyiség számít.


32F

2020. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok. Főleg a test/farok érdekel. Az, ha csak elvárja nem tetszik. Legyen irányító. Ha irányít, és domináns akkor nem fontos, hogy az én vágyaim teljesüljenek.
2020. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok nekem az hogy 30-60 év körüli legyen a dom és az ő akkarata érvényesüljön az én akkaratom csak másodragú legyen
2020. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!