Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hogy találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy találhatok meg egy srácot akit innen ismertem?

Figyelt kérdés

Még pár éve vele vesztettem el a szüzességem. Itt írt rám egy kérdésnél.

Egy csontos nagyon vékony talán 27 éves pasi volt. Sajnos azonban a régi gyakoris nickem jelszavára meg semmire nem emlékszem mert nem használtam. A régi telefonom automata belépett mert megjegyezte a jelszót így sose kellett beírnom de amúgy se nagyon léptem be utána.

Azon volt a Viberem is meg minden így a száma is. De elhagytam, így semmit nem tudok visszahozni hisz új számot vettem, stb.


Nagyon jó volt vele a szex és tök jókat mondott csak én voltam még talán éretlen.

Azóta elfogadtam magam és volt is pár partnerem de jó lenne találkozni vele újra. Szóval ha van ötlet azt köszönöm.

Cuki lenne megtalálni.



2020. okt. 9. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj magadról hátha magára ismer ha még feljár ide. Nekem is volt hasonló partnerem de a fene tudja te vagy-e az :)
2020. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azert ovatosan. Az ilyen "felhivas keringore" kerdesek nem mindig sulnek el jol...
2020. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jogos!


Én meséltem neki, hogy kosrazok. Illetve egy olyan lakásba voltunk aminek galériája volt. Első talin csak orál volt, meg smárltunk sokat.

A másodi találkozó 2 hónapra rá volt és egy másik lakásban nagy ággyal. Akkor az anál is megtörtént és nagyon jó volt. Csak ahogy az első után ezután is kiakadtam, hogy nem akarok meleg lenni.

Ezért eltűntem majd a nyáron barátnőm lett a nyár végén meg új számom de ezek már lényegtelenek.

2020. okt. 9. 15:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint hogyan tud rosszul elsülni ha megtalálom a pasit?
2020. okt. 9. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jol sul el, ha megtalalod. Ugyertettem, amig megtalalod, joparan radugorhatnak valami kamuval egy jo szopasert.

Most, hogy meg az infokat is tolod magadrol, haat, na mindegy, sok sikert azert!

2020. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért fogom tudni ki volt az :D Hisz pl tudja hol volt a lakás.
2020. okt. 9. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod a nevét, hogy facebookon megkeresd? Vagy amikor beszélgettetek, nem említette hogy hol dolgozik / milyen helyekre szeret eljárni, hogy "véletlenül" összefuthass ott vele?
2020. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom a vezetéknevét. Nem hiszem, hogy nagy esély van arra, hogy akkor járjak ott amikor ő is. De még abban reménykedek olvasni fogja a kiírást esetleg. Az nagyon jó lenne. Az igazság az, hogy mióta vele voltam volt 6 partnerem de egyik se olyan mint ő. Nem volt túl helyes srác de a farka nagyon jó volt és ahogy csókolt, szeretgetett az nagyon jó volt. És nem tudom, hogy csak az idő szépíti meg a dolgokat és az, hogy első volt, vagy tényleg ennyire más volt vele...
2020. okt. 9. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2/5 vagyok. Az elozo accountod adatait nem lehet visszaszerezni? Ha van akadalya, mi az?
2020. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az hogy nem tudom mi volt a mail amivel regeltem. Csak erre volt az a mail de elfelejtettem. Alapba a böngésző tárolta így csak okézni kellett és belépett... ma már van bejáratott meleg dolgokra címem... ezt is ő ajánlotta. Sok nagyon jó és hasznos és fontos dolgot osztott meg velem. Utólag látom mennyire igaza volt.
2020. okt. 10. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!