Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az utcán látható átlagos fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán látható átlagos fiúk közül senki se meleg vagy csak nem társkeresõn keresnek partnert?

Figyelt kérdés
Annyira sokszor làtok átlagos aranyos fiúkat akiken nem látszik de mégis kinézném hogy azok. De nem tudja kb senki róluk mert nem mondják el...Akik teljesen átlagok normál elvárással. Akik egy vékony pasit is elfogadnának. Szóval szerintetek vannak ilyenek? Ha igen hol ismerkednek?

2020. okt. 12. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én pl ilyen vagyok,senki sem mondja meg rólam kinézet alapján
2020. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát a neten biztosan nincsenek, csak az agyonturbózott, beképzelt majmok, akitől a normális pasiknak hányingere van.

Egyszerű, átlagos fiú pedig sok van, és a legnagyobb szerencse, ha mégis sikerül valahogy közel kerülni hozzá!

2020. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na de gondolom vágynak egy párra. Hol keresik? Én is szeretnék...
2020. okt. 12. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ezt én is tudnám, akkor most sem írnék ide sem, mert erre az oldalra sem jönnék többet az életben!

De ha valaki tudja, akkor írja már meg tényleg.

2020. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Nem vagyok helyes, csak átlagos. 29 éves.
2020. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pl itt :) Itt vagyok én is. Bár én nem partnert keresek, hanem társat.
2020. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan nap, amikor ne látnék olyan szemre való srácot, akivel ne feküdnék le. Ha 100 férfiból 5 meleg, akkor sztem napi kettőt minimum látok.
2020. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosak között vannak a legszimpatikusabbak, a legérzőbbek és a legértelmesebbek !

Ilyen párom volt és ilyen párt szeretnék ismét,akivel boldogak lennénk...

Várlak,akárhol is vagy !

2023. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!