Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy kell nagy penisszel banni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell nagy penisszel banni?

Figyelt kérdés

Osszejottem egy sraccal, es az agyban derult ki hogy igen nagy a merete, kb 20 cm.

Kiakartam neki verni, de ereztem, hogy nagyon bena vagyok, nem ehez a merethez, vastagsaghoz szokott.

Hogyan erdemes, miben kell valtoztatbon egy atlagos farokhoz kepest?


Koszonom

18/aktiv


2020. okt. 15. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem kérded meg, hogy neki mi a legjobb? Nyilván ismeri magát, tudja milyen technikával élvezi leginkább.
2020. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Őt kérdezd,
2020. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál még senkivel?
2020. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem tudod még rendesen kiverni? Akkor be se férne neked ha aktus lenne... Kezd el magad tágítani ha nem akarod hogy otthagyjon


Nagyobb méretű táborhoz tartozom én is (aktív), de akinek először új dolog a nagyobb méret ugyanígy előtte hagyom hogy fogdossa, húzogassa ismerkedjen vele a partner közben 2 ujjal már a fenekében járok.

Farkamra meg ujjazás hatására már eléggé izgatott lesz a passzív fél onnantól könnyebben megy minden

2020. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es ezt a kezd el magad tagitani nem ertem? En passziv vagyok de engem mindig az aktivak tagitanak ki az ujjaikkal, pedig nagyon nagy meretekkel is voltam egyutt... igen tenyleg kell ismerkedni a passzivnak a nagy farokkal, de utqna az aktiv vegyen reszt a tagitasba
2020. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte nem volt dolga nagy mérettel nem tudja az aktív addig ujjazni hogy be is férjen könnyen
2020. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
voltam már nagy szerszámú sráccal és nem tudott kitágítani hogy beférjen. Többször is próbálkoztunk .sajnáltam mert jó fej volt.
2020. okt. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!