Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Félek a komoly,elkötelezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a komoly,elkötelezett kapcsolattól ?

Figyelt kérdés

Eddig két férfi volt az életemben csak. Tavaly egy negyvenes,kissé erőszakos inkább szexpartnert kereső, akivel pár találkozás volt,és csak a szexről szólt, az ő vágyairól.Szakítottam vele,mert nekem lelkiség is fontos.

Egy hete megismertem egy szintén negyvenest, aki művelt,jó kinézetű és gyengéd. Viszont ő mélyebb kapcsolatot szeretne csak.

Sokszor eszembe jut az exem,nem tehetek róla.

Szomorúságot okoznék a mostani kezdődő barátságban, ha elmondanám, nem állok készen komolyra, többre ? De csak szexet sem akarok....Mit csináljak ?

Vagy ne is ismerkedjek ?


22 f,passzív


2020. okt. 20. 06:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt olvastam ki az írásodból, hogy nem vagy túl még az előző kapcsolatodon.

Nincs ezzel baj, és szerintem nem kell elmondanod.

Viszont gyorsan rendezd magadban a dolgokat, nehogy a "lelki támaszt" jó kapcsolatnak véld.

Inkább próbáld lezárni az előzőt.

2020. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kell még egy kis idő.

Ugyanígy érzek én is, meg az előző, hiába ismerkedtem és semmi. De időt kell hagyni úgy látszik..

Kicsit így vagyok én is, se így se úgy nem jó.

Ezt magunkban kell lerendezni vagy valakivel megbeszelni aki meghalkgat. Mert az se jó, ha a korábbi kapcsolatrol beszélünk az új személynek

2020. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki mi a helyzet veled hogy érzel,

És lassan fogtok tudni előre haladni.

2020. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, mert ő a leírásod alapján többet akar mint barátság, de te nem. Ezt jobb az elején tisztázni.


Az exeden nem vagy túl. Ismerkedni ismerkedhetsz, de akkor tisztázd, hogy csak és kizárólag barátság érdekel.

2020. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,de azt hiszem, rosszul írtam le a sztorit.

Az utóbb megismert férfi nekem főnyeremény lenne, mert nem szexre hajt, hanem érzelmes és kedves.

Nekem az exemből csak a szex, ami emlékezetes, mert emberileg nem olyan,aki kapcsolatra képes lenne, szóval nem a lelkére emlékszem.

Viszont a mostani férfi megmondta, hogy döntsek,mert ő nem szereti, ha ingadozik valaki. Mindent tud az exemről egyébként.

Ezért a dilemmám :(

2020. okt. 20. 14:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Ő komoly kapcsolatot akar, de te nem állsz rá készen, de közben szeretnéd is. Ezt a bizonytalanságot én sem tolerálnám hosszabb távon, mert erre nem lehet építeni.
2020. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Hat te hulye vagy! Itt nyavogsz h az exed milyen jol dugott kozbe meg kihasznalt es hulyere vett, de te elvezed es visszasirod... kozbe meg egy masik pasi aki szeretne, tisztelne, becsulne es meg szexelne is veled azzal meg dillemmazol h akkor igen vagy nem.... eleg sokan lennenek a helyedbe es gondolhatod h nem az exedet valasztanak...
2020. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miféle megerősítésre vársz? Hogy teljesen jogosan szopatod az új palit? Azt vágod, hogy ő azt látja, hogy képtelen vagy a szar és a jó között dönteni? Ha mindent tud az exedről, akkor már az is méltatlan, hogy egyáltalán mérlegelsz köztük, és még a szar áll nyerésre... :D
2020. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kár támadni, az előző férfi az első volt az életemben.Az első mindenkinek meghatározó.

Igaz, hogy durva volt és csak szexre kellettem,de akkor is jó volt vele.

A mostani pedig már találkozni sem akar velem,amíg nem döntök valamit.


Támadni könnyű, de egy 22 éves srác lelkével senki nem foglalkozik...:(

2020. okt. 21. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne vedd támadásnak. Foglalkozva van a lelkeddel, de amint látod, értetlenség van inkább, mint megértés. Nehéz megérteni, hogy miért vagy önmagad ellensége. Kevesen kapunk a sorstól olyan embert, mint te, és kevesen kapnak olyan 40 évest is, aki most épp rád vár. Mondjam, hogy 40 évesként szeretnék a helyében lenni ennek az embernek? Hogy szeretném megérteni a lelked? Hát mondom, ha akarod. De ez nem fog vigasztalni. Dönts jól és dönt mielőbb, ne kapaszkodj a múltba. A múltad már soha nem lesz a jövőd.
2020. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!