Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kell állandóan az exről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell állandóan az exről beszélni, vagy utána rinyálni ?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy aki ismerkedik, képtelen az exén túllépni.Nemcsak az első,hanem sokadik találkozáson is arról beszél,mi volt, hogy volt.

Hogy akartok kapcsolatot,ha állandóan ez a téma?

Az új kapcsolatról kellene szólni az ismerkedésnek.Hát nem egymásra kéne kíváncsinak lenni ?

Olyan az exről való szöveget hallgatni, mintha téglával vernék a pofádat,miközben te figyelsz a másikra...

Ha ennyire oda vannak érte az emberek, akkor miért ex? Mi a francnak kell szórakozni más emberrel,idejével, kedvével? Menjetek vissza az exetekhez és csókoljátok körbe.

Nem találkoztam még olyannal,aki ne az ex bűvöletében élne, és lehet, eldob egy jól kezdődő ismeretséget. Le kéne venni az exes napellenzőt, mert nagy pofára esés lesz belőle.

Mikor szakítottam az utolsó párommal, mindent kidobtam, ami hozzá fűzött,semmit nem tartottam meg,és nem jártam nosztalgiázni a közös helyekre. Persze,ő csalt meg, ezért könnyebb volt elfelejteni.


Hány évnek kell eltelni, hogy helyreálljon az agyatok és észrevegyétek,hogy az élet megy tovább?


2020. okt. 22. 05:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Okot kell nekik arra adni hogy ne az exről beszéljenek hanem terólad. Azt a valakit nem biztos hogy azért hagyták hátra mert totál rossz volt velük, hanem azért mert 1-2 kritikus dologban elütöttek egymástól, de amúgy pedig nagyon jól meglettek volna.
2020. okt. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen sosem felejti el senki a múltat.


Van,aki pl azért nosztalgiázik szívesen,mert az is egy időszak volt az életében,mondjuk a fiatal évei,egyetemista évek,vagy amikor kirepült otthonról,dolgozni kezdett,stb.


Főleg ha nem csúnyán váltak el egymástól.


Ebben a világban,a következő új kapcsolat is egyszer ex lesz,jó eséllyel.

Nem igazán vannak hosszú idejű,élethosszig tartó kapcsolatok,nagyon ritka.


Nekem még kapcsolatom sem volt,meg nem is igazán ez foglalkoztat,de ha egyszer úgy hozza az élet,hogy belecsöppenek ilyenbe,akkor úgy leszek vele,hogy a másiknak van egy múltja,amit sosem fog elfelejteni.

Nagyon sokan pl úgy élnek házasságban,hogy rosszul választottak,más volt az igazi.


Akik meg sokat beszélnek az exről,talán azért,mert nem akarják ugyanazt a hibát elkövetni a következő kapcsolatban.

2020. okt. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Az utolso elotti bekezdesben pedig ugyanazt csinalod, mint mindenki mas, maris az exrol beszelsz. Senkit nem erdekel, hogy ki, kit csalt meg, meg kozos helyek, meg mit dobtal el miatta. Ugyehogy? :D
2020. okt. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert sokan azt gondolják, hogy ezzel majd túllépnek az élükön, hogyha elkezdenek másokkal ismerkedni. Na ez nem így van
2020. okt. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Magyarország a nosztalgia országa lett retro, sláger rádió mintha mindenki a múltban élne nem csodálom

Nálam az ex a részemről totál ex el is felejtem,

De egy nagyon nagy de mert mi három éve vagyunk lassan együtt

És igen nehéz elmenni a párommal bár hova az ország területén csavarogni hogy ne lettek volna ott az exel

Úgy hogy én ezzel húzom, mindíg

Viccesen.

Aki az exéről beszélt mikor randiztam megkértem hogy vele szeretnék ismerkedni tudom hogy vannak közös emlékek amik ilyenkor intenzíven feljönnek akár az első pár szexuális együtt létnél is, meg beszéljük hogy erről nem beszélünk szépen elhagyjuk.

2020. okt. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem léptek túl a szakításon
2020. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!