Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme szerinted előfizet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme szerinted előfizetni a prémiumra Tinderen?

Figyelt kérdés
Hogy eleve olyankat tudjak jobbra-balra húzgálnk, akik engem már jobbra húztak.

2020. okt. 24. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg akkor, ha csaj vagy. Sajnos -és ezt itt hallottam, de tudom is hogy valóban így van- az ottani nők kizárólag a náluk legalább 3-4 szinttel magasabb színvonalú pasikat húzzák jobbra. Ez azért van, mert sok a pasi, kevés a nő. Lefordítom: gyermekkel rendelkező, aluliskolázott, igénytelen, kövér csajok. Javarészt ilyenek húznak jobbra.


Ha mégis akad valami jobb party, azok meg nem nagyon írnak vissza, ha nem adod el magad úgy, mintha te lennél az élet császára. Az őszinteség nem menő. (Persze biztosan van kivétel is, de az meg miért vetemedne Tinderre?)

2020. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hetero férfi vagyok, aki egészen jól néz ki (izmos, nincs sörhas stb.) megyeszékhelyen élek, és mégis, összesen jó, ha 4 lájkot kaptam... Ez kb. elmond mindent a Tinderről. Nem tudom, hogy a homoszexuálisoknál is ez-e a helyzet, de inkább keress egy másik társkeresőt. De kb. Az 1. válaszoló leírta az egészet.
2020. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Uhh nem láttam, hogy homoszexuális kategória. Sorry. Mellesleg én sem vagyok egy rossz party...


(1-es voltam)

2020. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Korábban Tindereztem már és nagyon sok lájkom volt.

Csak még ha van match is, sokan nem írnak.


Ha én írok is van, hogy sok idő míg írnak. Komolytalan.


Volt olyan is, hogy már átmentünk Whatsappra beszélni, de ott is húzta az időt.


A kamusokra nincs időm.

2020. okt. 24. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2020. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Ha valakivel kölcsönös a szimpátia, akkor úgyis lesz match-elés, ha meg nincs, akkor minek nézegetni azokat, akik jobbra húztak téged de te őket nem?
2020. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn arra szoktam elöfizetni, amit személyesen magam akarok megkapni. Legyen az újság, vagy társkeresö oldal.
2020. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!