Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a hapsi nagyon gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a hapsi nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Elkeztem ismerkedni, egy intelligensnek tűnő hapsival, erre kiderült, h 3 hónapja szakított a párjával, akivel hangsúlyozva 2,5 évet éltek együtt! Jah és szakítás után legjobb barik maradtak! Meg kiderült, h engem pletyóznak ki.....

Szóval szerintetek mennyire gáz a fickó?



2020. okt. 24. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Nem gáz
Kicsit gáz
Gáz
Nagyon gáz
Ultra gááááz
75 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mit szeretnél? Hogy az exeivel legyen ellenséges?

Hogy a barátinak ne beszéljen arról akivel épp ismerkedik?


Nyilván fura, hogy az exével barát marad és az épp aktuális pasi ügyeiről beszél de ha ez nekik jó és nem féltékenykednek, mert már tényleg el tudták egymást engedni akkor neked mi a bajod ezzel?

2020. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Majd mi itt jól eldöntjük helyetted. 😁
2020. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez három dolog. Egyik sem fura. Te vagy fura, vágod. 😃 És gázabb vagy mint amennyire fura vagy.
2020. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor ők még nem szakítottak.
2020. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az h tartják a kapcsolatotaz nem gond, na de az h a pasi firss kapcsolatát megbeszélik.. . Hát nekem elég fura lenne.

Sztem ők még nem zárták le a dolgaikat.

2020. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se zartak le , vagy ha igen mond meg a baratodnak h kicsit tavolodjon el az exetol.. ha szeret megteszi...


En 1 ev utan talalkoztam az exemmel es jottem ra h lehetunk baratok... agota is beszelunk kb felelvente 1x

2020. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Én már döntöttem, nem azért kérdeztem!

Aki pocskondiázott engem, magát minősíti! Nem magyarázkodom! Ha csak az exe van, mint barát az jelzi, h milyen az élete. Én exnek nem beszélnék az új kapcsolatomról! Meg igen, ha nem zárták le, akk engem harmadiknak ne keverjenek bele, meg mást se.

2020. okt. 25. 16:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!