Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tarthatna tovább a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatna tovább a szex?

Figyelt kérdés

A párommal kezdtem el szexuális életet élni, mondhatni vele vesztettem el a szüzességem. Minden rendben van a szexben, csak nagyon hamar elmegyek, mondhatni beteszem és olyan fél percig birom körülbelül és el is megyek. Több taktikát kipróbáltam pl. gondolatelterelés, de nem használt.

Mit tehetnék ez ellen?

Hetente egyszer találkozunk úgyhogy hetente egyszer szexelünk is.


2020. okt. 26. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Második menet?
2020. okt. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Legyél te a passzív!
2020. okt. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Aliexpress késleltető sprax. Teljesen jó lehet. Én is rendeltem. Illetve nekem volt hogy ha ilyen gondom volt akkor estig 3-4-5- szörnyű is kivertem hogy tovább birjam. Azóta több edging challenge dolgot csinalok és egész jól haladok egyre jobban több terhelés megy orgazmus nélkül. Illetve most gyakorlom a magmegtartást ami elég érdekes és nehéz de néha már az is sikerül. Hajrá ne add fel.
2020. okt. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy masszázs segített. Hány éves vagy? Ha érdekel megmutatom. Élvezetes amúgy. :P
2020. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
csináljátok lassan... mi is így csináljuk
2020. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!