Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek hogy derült ki otthon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy derült ki otthon a melegsége? Lebuktatok?

Figyelt kérdés
Anno volt egy partnerem. Talizgattunk és egyszer csak lebukott otthon. Így kis szünet volt. Aztán persze adtam tanácsot neki. Az anyja nem akart beszélni erről én meg mondtam írjon neki levelet. Mert a kíváncsiság miatt úgy is elolvassa az anyja. Azaz kénytelen lesz kommunikálni. Így is lett.:) Szóval érdekel ti hogy voltatok? Hány évesen? Mi volt?
2020. okt. 28. 09:54
 1/3 Vuk-91 ***** válasza:
85%

Családi körön belül nem fedtem fel hogy Biszexuális vagyok. (nem is lett volna jó vége, sajnos, erősen ellene vannak mindennek amiből nem születik gyerek, így se biszexuális nem lehetsz, se meleg, ami érdekes, mert az általuk felállított rendszerben heterónak is durván korlátozott ezzel az "önmegtartóztatás"-nak csúfolt önkorlátozás miatt.)


Van olyan család ahol jobban viselik, van, ahol büntetést kap az ember ha ilyet vall magáról. Sokan még "konverziós terápiára" is kerülnek, vagy berángatják istentiszteletre, ahol "imádkoznak érte". Egyik sem tesz jót az adott személy elmeállapotának, és inkább okoz stresszt mint beheterulást.

2020. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy. Nem derült ki. Ha belebuknék ilyesmibe, szerintem "fenekestől" felfordulna az életem, úgyhogy nyilván coming out se lesz.

Viszont #1 és a téma kapcsán, ha akar valaki egy szép filmet...

[link]

:)

2020. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác akivel alakult, és hirtelen ötletként felmerült hogy inkább elmondom szüleimnek mert semmi kedvem titkolózni hogy hova/kivel megyek. Nem fogadták rosszul, de nem is örültek a dolognak, volt 1-2 hét kínos csend aztán el is lett felejtve az egész. Ez múlt év áprilisában volt, most a koronavírus járvány alatt volt az első komolyabb kapcsolatom, a srácot be is mutattam nekik, vele is normálisan viselkedtek. Azóta nem vagyunk együtt, de rá szoktak kérdezni hogy van-e valaki akivel alakul a dolog vagy ilyesmi.

19/f

2020. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!