Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ettől még lehet meleg az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még lehet meleg az a fiú aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, aki régen az osztálytársam volt, akkor beszélgetés közben rá-rá pillantott a melleimre illetve mikor egy bulin voltunk és én kiöltöztem, többször rám nézett. Egyszer láttam hogy Instán tipikus nagy mellű lányokat követett be, de aztán azokat ki is követte rá 2 hétre. Régen jóban voltunk,aztán eltávolodtunk. Most szoktam látni neten képeket róla ahol egy nagy baráti társasága van. Viszont a legtöbbször egy meleg srác társaságában látom, együtt mennek bulizni, egyik csoportképen is ők ketten meg egy másik srác ültek egy asztalnál. Egyik képen ez a fiú a meleg srác nyakához hajol szorosan mint ha csókolná a nyakát (nem tudom hogy azt csinálta-e) de nagyon bele volt bújva a másik fiúba, ez egy bulin készült kép volt lehet volt már benne. Azt is láttam hogy a meleg srác aláír a képének hogy nagyon cuki meg ilyen. Viszont amikor a meleg srácnak szülinapja volt akkor a crushom is felköszöntötte és közben tesónak szólította. A crushom majdnem minden haverjának van csaja, neki nincs. Szerintetek? Meleg vagy csak félreértelmezem? :/



20/L



2020. okt. 29. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is lehet.
2020. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mássz be alá és megtudod.
2020. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Akár az is lehet. De téged ez miért érdekel ennyire?
2020. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert a crush-j vagy mi a fenéje. Nem értem miért nem lehet egyszerűen azt mondani, hogy a kiszemeltje. Szóval 3-as azért érdekli, mert fülig bele van zúgva a pasiba.
2020. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze, reménykedik benne, de sok éve volt az osztálytársa, évek teltek már el, azóta se akart a srác semmit sem, mert ha akart volna, már régen lépett volna. Szóval tök mindegy meleg, vagy csak közömbös neki, ebből számára semmi sem lesz sajnos.
2020. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a "crushod" is meleg, igen.
2020. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Passz, nem vagyunk gondolatolvasók. Lehet meleg, lehet biszex, lehet csak "melegtoleráns" és melegek a haverjai de ő maga hetero.

Igazából tökmindegy babám, ha akarsz tőle valamit akkor jelezd neki hogy rádmozduljon. Úgyis az számít lesz-e köztetek valami vagy sem, nem? Csináld ugyanúgy mintha hetero lenne és elválik majd az eredmény.

2020. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!