Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk ti hány évesen borotváltá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti hány évesen borotváltátok először a farkatok körül a fanszőrzetet??

Figyelt kérdés

Én 12 éves voltam, amikor azt szerettem volna, hogy olyan szőrös legyen a farkam körül mint a nagyfiúknak, és a felnőtteknek. Elcsentem apám borotvakészletét, és borotváltam, hetente többször is,de sokéig nem akart nőni a szőr!

Mindig felizgultam, egy egy ilyen borotváláskor. 13 éves elmúltam, akkor kezdett szőrösödni a farkam körül.

Azóta gyakran borotváltam le teljesen. Most közel egy éve nem nyúltam hozzá! Bizony alaposan megnőtt (bozontos 8 cm hosszú)! Meséljétek el nálatok hogyan történt.Idősebbek történeteit is szívesen várom!!


2020. nov. 1. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
15 voltam, az első szex előtt. És nem, attól hogy borotválod nem leszel szőrösebb.
2020. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
14 évesen.
2020. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

15 kb

Nem tudom pontosan

2020. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem voltam már 20-22. Amikor én tini voltam, akkor nem a f_szméretben ment a versengés a fiúk közt, hanem, hogy kinek mennyire szőrös már a farka. Minél szőrösebb voltál ott lenn, annál nagyfiúbbnak, férfibbnak számítottál, attól voltál menő. Azokat cikizték, akinek még nem szőrösödött eléggé. Szerintem abból a szempontból jobb világ volt, hogy nem rakta bele örökre a szorongást a srácokba a farokméretük miatt, amin nem tudsz változtatni, szőrösnek viszont előbb-utóbb minden farok szőrös lesz.


Amikor először leborotváltam, nem is volt egyáltalán menő dolog, sőt, számolnod kellett öltözőben, itt-ott a férfitársak furcsálló, sőt olykor gúnyos, megvető pillantásaira, hogy te mit deviánskodsz / buz.skodsz. És ez már jóval a 90-es évek voltak.

2020. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

hm...én úgy 12-3 lehettem mikor elsőnek ollóval rövidebbre vágtam valamivel nekem kicsit nyomasztó volt az hogy az akkor még 6-7.es én gyereknek mekkora dzsumbuja van XDD de most vissza gondolva mikortól el kezdtem borotválni illetve fazont igazítani olyan 1.-2. éves körül lehettem még közép iskolában..azt is csak mert sokan mondták hogy előnyös az izzadság miatt meg ápolatlanságnak számít stb... volt aki eléggé meglepődött azon tényen hogy én nem epílálom magam lent.

O-Ö

2020. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki kérdésemre válaszolt! Várom további érdekes történeteiteket is! Pl.akik katonák voltak, ott voltak-e olyan srácok akik borotválták!
2020. nov. 1. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes történet! Korán kezdted!!
2020. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

14 évesen borotváltam le először.

Érdekes mert vártam hogy szőrös legyen és nem sokra rá már le is borotváltam és azóta is rendszeresen.

Suli dokinál kicsit izgultam de persze nem szólt semmit rá.

Amúgy soha senki nem tett rá megjegyzést hogy b.zis pedig többnek volt szőrös páran borotváltuk csak.

2020. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aki katona volt ott találkoztatok olyan sráccal aki borotválta??
2020. nov. 1. 21:01
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Először 18 évesen borotváltam le teljesen. Mivel nem voltam gyakorlott, kipattogzott és nagyon kellemetlen volt, úgyhogy azóta trimmelem, vagy csak simán úgy hagyom. 19F
2020. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!