Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban létezik férfi és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik férfi és férfi között nemi erőszak? Az egyik annyival erősebb, hogy egyedül leteperi és úgy?

Figyelt kérdés
Ez csak börtönökben történik meg ha megtörténik ugye?

2020. nov. 5. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik.
2020. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, nő is megerőszakolhat egy férfit.
2020. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak börtönökben történik meg.

Egyébként nem kell letepernie, ugyanúgy drogot is csempészhet az italába, stb.

2020. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Az erőszaknak mindenféle formája létezik, ahol az erősebb akarata ellenére kényszeríti rá a másik felet valamire. Ha az erőszaktevő meleg akkor biz' előfordul ilyen is (s nem csak börtönökben, bár a való életben ritka hogy férfi férfit erőszakoljon meg).
2020. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszak több esete fordulhat elő, férfiak közt is! A kérdésedben sejtetett mód ritkábban, de a fent említett más esetek mellett pl. alvás közben elkövetett visszaélés is annak számít...
2020. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Olyan férfiról már hallottam, akit rendezetlen tartozás miatt erőszakoltak meg, ráadásul egy autóban egy erdő mellett. Évekkel később részegen mesélte csak el a történeteket, de feljelentést akkor nem tett, de valljuk be őszintén, ha ez velünk esne meg, mi sem szívesen tennénk!
2020. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben az elkövetés csoportosan történik. Szóval egy vagy két ember lefogja az áldozatot, a harmadik pedig ezalatt megrakja. Rosszabb esetben még cserélnek is, és a többiek is végigmennek rajta, akkor meg a másikak fogják le közben.


De amúgy a többi válaszolónak abban igaza van, hogy az erőszak nem feltétlenül ilyen fizikai kényszerítéssel történik. Igazából az egyéb módszerek még gyakoribbak is, amikor az áldozatot leitatják mondjuk előtte, vagy folyamatos nyomással, pszichikai ráhatással érik el, hogy megtörjön, és belemenjen a dologba.

2020. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos létezik, igen.
2020. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet ilyen, én is azokat a fiúkat szeretem akiknél nyilvánvalóan fizikailag erősebb és úgymond ezekben az erőszakosabb dolgokban is tapasztaltabb vagyok, annyi hogy én nem tudnék bántani ok nélkül vagy ilyen szemét okból senkit.

középiskolába volt egy osztálytársam egy kis lányos,zárkózottabb srác akit kifogtak páran és kb már ódáig ment a dolog hogy öltözőbe le akarták szopatni és azt már nem bírtam elnézni, úgyhogy megvédtem, de ha nem vagyok ott simán megteszik, lélekbe se tudott volna meg fizikailag se ellenállni.

2020. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajna igen. Velem is megesett
2020. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!